Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
''Wziął ją na pobocze i obmacywał,a biedna 14-latka nie wiedziała o co chodzi?!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
blacharnia się pruje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak zmusić do seksu oralnego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zmusić takich jak ty do myślenia ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
24-latek zgwałcił 14-latkę.... Znowu ksiądz?A może kleryk? Kiedyś widziałam w nałęczowskim parku jak młody człowiek obściskiwał w biały dzień 2 dziewuchy.Przechodząc koło tej ławki dopiero poznałam,ze to był kleryk posługujący w mojej parafii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
świętojebliwa parafianka napisał:
24-latek zgwałcił 14-latkę.... Znowu ksiądz?A może kleryk? Kiedyś widziałam w nałęczowskim parku jak młody człowiek obściskiwał w biały dzień 2 dziewuchy.Przechodząc koło tej ławki dopiero poznałam,ze to był kleryk posługujący w mojej parafii
Albo nienawiść wyssałeś z ecbeckiej krwi rodziców czy dziadków albo cie jakiś ksiądz molestował seksualnie. W obydwu przypadkach zalecam wizytę u psychologa bo może się skończyć ciężką chrobą psychiczną, początki już można zaobserwować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda ze pani prokurator nie oczyściła Pana T. na forum ze wszystkiego co napisała bo chłopak okazał się niewinny i nikt mu nie odda pół roku życia spędzonego wśród kryminalistów a panience która go oskarżyła nie zrobią nic. Takie jest polskie prawo potrafią zniszczyć komuś życie i nie znają słowa przepraszam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...