Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Stracilem calkowicie empatie do ludzi kompletnie ograniczonych intelektualnie! Od miesiecy czytamy codziennie o tragicznych skutkach jedzenie grzybow zebranych przez domoroslych znawcow tematu! Idioci zas z uporem maniaka biegaja po lasach i zbieraja kazde napotkane swinstwo..... W wyniku czego spoleczenstwo finansuje efekty takiej bezmyslnosci....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Owoce i warzywa jedzą mięczaki, twardziele jedzą grzyby !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piszecie, iż wiadomo, że zbierał m. in. gołąbki, kanie i opieńki. A wiadomo po których się tak czuje? Bo chyba nie po gołąbkach, kaniach i opieńkach, co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja chodze tez do lasu. Kiedys jak bylem maly chodzilem z rodzicami i zbieralo sie golabki ale dluga przerwa w takiej formie spedzania wolnego czasu sprawila ze nie jestem pewien do konca czy to golabek czy moze jakies trujace badziewie to poprostu tego nie zbieram bo watroba czy zycie jest jedno kosztem nie zasmakowania dobrego grzyba. Zbieram kanie i opieńki ale tez tylko kiedy jestem w 100% pewien ze to te grzyby. Pozdrawiam okolice Bełżyc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za idiota jada grzyby codziennie. Grzyby nie mają zadnej wartości odżywczej, posiadają natomiast toksyny. każdy grzyb posiada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...