Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dużo gorzały i zagrychy i wystarczy do świętowania !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Icek już wyczuł dobry interes. Interes Icka najważniejszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słusznie mówi, potrzebna nowa lokacja. Żuk dobrze wie, że Lublin będzie zaraz bankrutem. Przecież sam go tak zadłużył. Proponuje więc nie gadać o jakichś obchodach na które nie będzie kasy ale pomyślec kto kupi np. stadion ? Może centrala rybna na staw hodowlany, przecież dookola są tereny zabagnione
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a w tym stawie proponuję topić takich jak ty ;P żuk dobry prezydent co ty odniego chcesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja proponowałbym świetowac kazdy w swoim domu-  mniej kasy pojdze. miejska kasa zostanie w kasie sklepy zarobią, podatek odprowadzą i wszyscy bedą happy- ja nie mam czasu na swietowanie a jak juz go znajde to wole w domu odpocząć albo wyjechac za miasto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trąbko prezentujesz poglądy Żuka i jego watachy. Jak ktoś jest przeciw nim to nie ma dyskusji ani kontrargumentów. Tylko zabić, utopić, zniszczyć ludzi pokazujących do jakiej katastrofy prowadzi Lublin mieszkający w Świdniku Żuk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oczywiście bajm i butka suflera to przeciez ikony tego prowincjonalnego miasta, a władcom przypominam o obietnicy koncertu gwiazdy światowego formatu na otwarcie stadionu . Oczywiście w rezerwie bajm i butka suflera gdyby się nie udało np z Rolling Stones, U2 czy tym podobnym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Posprzątać miasto, usunąć  graffiti,zapewnić bezpieczeństwo, usprawnić komunikację  i więcej zieleni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trąbko prezentujesz poglądy Żuka i jego watachy. Jak ktoś jest przeciw nim to nie ma dyskusji ani kontrargumentów. Tylko zabić, utopić, zniszczyć ludzi pokazujących do jakiej katastrofy prowadzi Lublin mieszkający w Świdniku Żuk.
  chodzisz po wszystkich forach pisząc w kółko te same teksty i podszywając się pod 1000 różnych osób, pytam po co? jaki masz w tym interes?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ev, mam pytanie, jak można chodzić po forach ? To poplecznicy Żuka są jacyś magicy, że potrafią chodzić po forach ? Co prawda Zuk jest magik bo puścił z torbami miasto które radziło sobie 700 lat ale żeby jeszcze umiał chodzić po forach. A może jeszcze chodzi na szczudłach ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trąbko prezentujesz poglądy Żuka i jego watachy. Jak ktoś jest przeciw nim to nie ma dyskusji ani kontrargumentów. Tylko zabić, utopić, zniszczyć ludzi pokazujących do jakiej katastrofy prowadzi Lublin mieszkający w Świdniku Żuk.
Też pochodzę ze Świdnika i co z tego??? Lepiej nie robić nic jak poprzednicy???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja wiem jak świętować 700lat Lublina!!! A 700 hipermarketów pobudować, 70 Kościołów i 7 Przedszkoli...,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja wiem jak świętować 700lat Lublina!!! A 700 hipermarketów pobudować, 70 Kościołów i 7 Przedszkoli...,
Piter,a gdzie tort urodzinowy 70 kg chociaż bo chętnych na darmochę nigdy nie brakuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...