Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

760 osób z woj. lubelskiego zachorowało na boreliozę. Kleszcze groźne także dla zwierząt

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 czerwca 2017 r. o 21:17 Powrót do artykułu
Nikt nie robił mi testów:kleszcz= borelioza=leczenie, a z psa, kleszcz, po 2-3 dniach odpada sam (z człowieka także). Środki do zakraplania są skuteczne o tyle, że kleszcz nie przechodzi w fazę rozrodu - źle się czuje : D czyt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panie doktorze dla nas pracujących lub  pobierajacych jałmużnę a nie emeryturę 50 zł za badanie to jest bardzo dużo, my nie dostajemy za darmo tak jak próźniaki po 500+, my zapieprzamy na każdą  kromkę chleba jak idioci,  może dla Pana 50 zł to pikuś ale nie dla nas wsyzstkich uczciwie pracujących.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety Panie Tomasiewicz nie jest tak różowo. Mówienie, że boreliozę łatwo się leczy jest dużym nagięciem. Znam człowieka, który leczy się już 3 lata i niestety ale leczenie jest nieskuteczne. Przeszedł bardzo dluga kurację antybiotykiem, pozniej kolejną i niestety ale krętki dalej są aktywne. Nie jest prawdą również, że kleszcz musi być w ciele 24-48h i to jest dowiedziono naukowo. Nie wiem czemu ma służyć ten artykuł. Ludzie nie bagatelizujcie sprawy bo ta choroba może być na całe życie. I niestety powoduje ogromne wyniszczenie organizmu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ewcia212 napisał:
Niestety Panie Tomasiewicz nie jest tak różowo.  Mówienie,  że boreliozę łatwo się leczy jest dużym nagięciem.  Znam człowieka,  który leczy się już 3 lata i niestety ale leczenie jest nieskuteczne. Przeszedł bardzo dluga kurację antybiotykiem, pozniej kolejną i niestety ale krętki dalej są aktywne. Nie jest prawdą również, że kleszcz musi być w ciele 24-48h i to jest dowiedziono naukowo. Nie wiem czemu ma służyć ten artykuł. Ludzie nie bagatelizujcie sprawy bo ta choroba może być na całe życie.  I niestety powoduje ogromne wyniszczenie organizmu.
 bo ten artykuł jest po to aby coś napisać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nas się kleszcze nie czepiają ale mój pies zawsze  miał kilka już takich wbitych. Ale od tego sezonu kupuje spot on fiprex i póki co bardzo dobrze się spisuje :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobry jest ten fiprex, u nas sprawdza sie juz tzeeci sezon, no i przy nim zostanę. Piesek lata po lasach i parkach i kleszcza nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta.. ten test za 50zł.... to mozna lepiej rzucic monetą... zrobcie lepiej Western blota.. mi elisa za 50zł nie wyszla z 7 razy... diagnoza labolatoryjna po 5 latach od zakazenia... dr Tomasiewicza powinni wywalic z tej roboty... ja w zyciu kleszcza nie widziałem na sobie a mam borelioze i 2-3 koinfekcje. te juz gorzej zbadac a nikt o tym nie mowi... wystarczy ze borelioza ci na elisa nie wyjdzie i juz czlowiek uzdrowiony i wysylany do psychiatry...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaklady bukmacherskie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...