Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

A jednak można!

Utworzony przez ZXC, 10 grudnia 2007 r. o 09:54 Powrót do artykułu
No to zapraszam na Felin!!!! Tutaj żaden kierowca nie podjeżdża na przystanek!!!pętla trolejbusowa na Majdanku też bardzo rzadko!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzienniku, cześć ci i chwała za to, że to dzięki twojej interwencji miłościwie nam panujący Pan Prezydent swoim łaskawym Pańskim dekretem zmusił niedobre MPK do takiego ustępstwa. Na kolana, lublinianie!!! A tak poważnie: nie mogę zrozumieć, dlaczego to ja mam odpowiadać za sprawdzenie, czy kasownik MPK dobrze skasował zakupiony przeze mnie bilet. To jest chore. Tak funkcjonuje Rosja, a u nas wciąż te sowieckie nawyki wygrywają i nikt się temu nie dziwi. Przy okazji: a może Pan Prezydent łaskawie potraktowałby na równi dzieci szkół podstawowych i średnich, a nie ich kosztem rozdawał ulgi MPK studentom?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jakaś paranoja - moje dzieci muszą dojeżdżac do liceum z CZUBÓW NA ELSNERA za 1.4 zł a studenci - dorośli ludzie , którzy mogą dorobic , korzystający ze stypendiów - płacą za bilet chyba 90 gr. Granica dochodu do ustanowienia zasiłku szkolnego w formie dotacji nie gotówki jest jakaś śmieszna i wynosi 320 zł lub coś koło tego. WYCHODZI NA TO , że do podstwówek i gimnazjów dojeżdżają tylko bogate dzieci bo innych w Lublinie nie maa studenci - ci z Lubelskich uczelni - to jakaś niedorozwinięta grupa , której miasto musi pomóc kosztem dzieci. Gratulacje za takie pomysły. P.p. Renciści i emeryci powinni płacic po 10 zł za przejazd to studenci mgliby jeździc za friko !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...