Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Akcja Demokracja: Zadzwoń do posła PiS i powiedz, że nie chcesz łamania Konstytucji

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 października 2017 r. o 14:37 Powrót do artykułu
Widzę, że lewackie głupki opłacone z kaski SOROSA mocno się w łzemediach uaktywniły. Po wakacjach przegrupowanie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Witold Modzelewski przesłał Ministerstwu Finansów w 2014 roku kilkudziesięciostronicowy raport. Opisał w nim wyłudzenia, podał, że jest olbrzymia utrata dochodów podatkowych z VAT. Podał gdzie się to dzieje, kto to robi. Proszę sobie wyobrazić, co mu jeden z wiceministrów ówczesnego rządu Platformy i PSL odpisał. Że to jest aroganckie, niegrzeczne i świadczy o niekompetencji i w ogóle pan profesor nic nie rozumie z tego co się dzieje, a obowiązkiem przedstawicieli ministerstwa finansów nie jest maksymalizacja dochodów budżetu państwa – powiedział Janusz Szewczak."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja do nich mam dzwonić? To oni niech dzwonią do mnie i przepraszają, że w kraju źle się dzieje i nie umieją sobie z niczym poradzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja chcę obiecanej większej wolnej kwoty od podatku i to dla wszystkich, a nie wyjątkowej rasy ludzkich panów !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiwat Sztandar Ludu !!! Zawsze wierny ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
"Witold Modzelewski przesłał Ministerstwu Finansów w 2014 roku kilkudziesięciostronicowy raport. Opisał w nim wyłudzenia, podał, że jest olbrzymia utrata dochodów podatkowych z VAT. Podał gdzie się to dzieje, kto to robi.    Proszę sobie wyobrazić, co mu jeden z wiceministrów ówczesnego rządu Platformy i PSL odpisał. Że to jest aroganckie, niegrzeczne i świadczy o niekompetencji i w ogóle pan profesor nic nie rozumie z tego co się dzieje, a obowiązkiem przedstawicieli ministerstwa finansów nie jest maksymalizacja dochodów budżetu państwa – powiedział Janusz Szewczak."
 A mnei bardziej interesuje dla czego przez dwa lata obecnych rządów piSS nikt za to nie siedzi, tylko się o tym mówi. Rzadnych namacalnych dowodów, osób skazanych, konkretnych zysków z uszczelniania VAT jakie rzekomo są, tylko ciągłe podwyżki. Kwota wolna od podatku obiecana w wyborach nie podniesiona, VAT nie obniżowny, ceny paliwa i masła idą do góry, ciągłe nowe podatki... Polska w ruinie !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akcja "nie kradnij" - zadzwoń do posła PO i powiedz żeby Cie nie okradał. Powiedz że nie życzysz sobie żeby twoje podatki były oddawane mafii paliwowej a kamienice oddawane kolegom z partii. I że życzysz sobie aby posłowie dostawiali emerytury dopiero po 67 roku życia i przepracowaniu 40 lat. Dziękuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
reforma wymiaru sporawiedliwości to najlepsze co mogło nasze państwo spotkać po tych złodziejskich czasach PO i ZSL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najlepszy dla Polski to będzie koniec rządów pis
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Akcja "nie kradnij" - zadzwoń do posła PO i powiedz żeby Cie nie okradał. Powiedz że nie życzysz sobie żeby twoje podatki były oddawane mafii paliwowej a kamienice oddawane kolegom z partii. I że życzysz sobie aby posłowie dostawiali emerytury dopiero po 67 roku życia i przepracowaniu 40 lat. Dziękuję.
 Okradli mnie przez 2 lata dając 10,89 zł podwyżki emerytury.W info leci na czerwonym pasku ,że Szydło zrealizowała obietnice dane wyborcom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszystko byle nie pis
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piSS to dżuma która jest gorsza niż to co było, czyli cholera. Bana oszustów i kłamców !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyjdzie czas, że tego rodzaju artykuły będą prawnie karalne za publiczne rozpowszechnianie kłamstw. Pomijam już kwestię etyki zawodowej, bo ta już od dawna nie istnieje w mediach "polskich" i nie tylko...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak ja mam ju ż dosyć zapieprzana na 500+ to gdziem ogę zadzwonić 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dyktatura ciemniaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napisz do posłów PO/PSL aby oddali wyprowadzone 280 mld VAT
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO ŁAMAŁA prawo Platforma przez 8 LAT i pozwalała na wyprowadzanie pieniędzy. Przyjdzie może niedługo czas, że tego rodzaju artykuły będą prawnie karalne za publiczne rozpowszechnianie kłamstw. Pomijam już kwestię etyki zawodowej, bo ta już od dawna nie istnieje w mediach "polskich" i nie tylko... Sztandar Ludu ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
„Akcja Demokracja” powstała w 2015 roku - za obce głównie niemieckie i sorosowe pieniądze !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zmeczona praca napisał:
a jak ja mam ju ż dosyć zapieprzana na 500+ to gdziem ogę zadzwonić
 do psychiatry
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrzac na obecna sytuację w Polsce mozna zauważyć ze podobna sutuacje przezywali nasi dziadkowie na przelomie lat 1938-1939 gdy uaktywnialy sie ruchy lewacko-zydowskie wszczegulnosci na kresach wschodnich a potem kazdy Polak wie co sie wydarzyło. Podobna sytuację można zauwazyc w obecnym czasie jak lewackie organizacje sponsorowane przez zydowskiego kacyka próbują siac zamęt ferment i destabilizowac ten kraj oraz w roznegorodzaju podejmujac proby obalenia legalnie wybranej wladzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...