Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Alarm 24: Uszkodził samochód i uciekł. Wszystko nagrał monitoring

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 marca 2017 r. o 07:45 Powrót do artykułu
Zderzak był chyba ze złota, skoro artykuł trafia na główne miejsce w serwisie internetowym dziennika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta jakość z monitoringu zakrawa na kpiny-szkoda na taki badziew kasy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może to samochód reaktora haha prywata na dzienniku trwa ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kręcone telefonem stacjonarnym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Samochód nie został uszkodzony , tylko jego zderzak . A zderzaki służą do ochrony samochodów .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale łajza, tyle miał miejsca, parking ogromny, to menda musiała parkować akurat blisko tych samochodów. Albo był/była pijany/a, albo wyjątkowa oferma z tego kierującego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że wyplewi się takich kierowców. Łajza zaoszczędzi 10-15% na OC, a gość wyda ponad 1500zł na naprawę zderzaka. Też tak ktoś mi wjechał w dwoje drzwi. Może to ten sam degenerat. Raz wpierdzielić się w auto to mu mało. Przynajmniej tutaj sklep meble Agata okazał się w porządku, bo z miejskiego monitoringu nie można skorzystać. Tylko mundurowi mogą. Ale czy im się chce? W moim przypadku nie. Mam nadzieję, że sąsiad lub lakiernik rozpozna sprawcę. I ten ciołek zapłaci z własnej kieszeni... nie tylko mandat, ale rownież robociznę. I zobaczy, że utrata zniżki to pikuś z tym co będzie musiał zapłacić. Bo wystarczy, że zrobi odprysk w lakierze i dodatkowe 400zł ubędzie mu z kieszeni. Teraz Lublinianie i okolicznych miejscowości zwróćcie uwagę na ten model auta. No i o ile wiem na skrzyżowaniach też jest monitoring. Ale czy mundurowych w Lublinie tak samo chce się nie pracować jak w Chełmie? Zobaczymy po finale sprawy. Czekam na kolejny artykuł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żałuję, że dedektywa nie wynająłem. On miałby wgląd w zapisy z miejskiego monitoringu. Cóż Polak mądry po szkodzie. Jeżeli mundurowi nie znajdą sprawcy, bierz kolego dedektywa. On w jeden dzień to załatwi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jakiś skandal żeby obejrzeć film w celu pomocy człowiekowi każą reklamę ogladać i jeszcze podziekować że dzieki niej za darmo go obejrze. A to k... jakas nowość co na ekrany weszła? Minuta tnącego się chłamu jakiści sprzed 15 lat. Dno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U mnie podobna sytuacja mam nagranie policja znalazła sprawce, zgłosiłem do towarzystwa (AXA) szkodę z winy sprawcy. Axa odmawia wypłaty odszkodowania, ponieważ sprawca nie został ukarany mandatem więc według nich nie ma winnego. Towarzystwo wysyła pisma do sprawcy on nie odbiera pism i nie mogą potwierdzić mojej wersji( jest nagranie z monitoringu jak uderza w mój samochód) Paranoja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od AXA to zgłoś stluczkę na policji. Mając nagranie muszą wystawić mandat, a gość za uchylanie się od odpowiedzialności zaplaci z własnej kieszeni, a nie OC. Wpisz wszystkie koszty jakich doznałeś z niewygodą załatwienia sprawy. Masz do tego prawo. Sam uszkodzony zderzak to nie wszystko, twój czas też ma swą wartość. Nie ociagaj się, tylko zgłoś sprawę na policji oficjalnie i wymagaj jej finalizacji. Nie chciał gość ugodowo, to pozna ile koszuje jego głupota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kręcone Nokią  3310.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Auto wygląda jak jakiś stary typ Mazdy takiej z " otwieranymi oczami " koloru białego, pewnie mało już takich jeździ samochodów po Lublinie więc łatwo będzie ją zauważyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trafi się taki szczurek co nie umie jeździć, uszkodzi komuś auto i spieprzy z miejsca zdarzenia. Takich to powinno się surowo karać. Szkodniki społeczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Zaluje :-) ty nie reklamuj siebie dedektywie od siedmiu bolesci nastepny  debil.
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Żałuję, że dedektywa nie wynająłem. On miałby wgląd w zapisy z miejskiego monitoringu. Cóż Polak mądry po szkodzie. Jeżeli mundurowi nie znajdą sprawcy, bierz kolego dedektywa. On w jeden dzień to załatwi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja!!???chyba haha sobie robisz ja w podobnej sytuacji podałem im numer tablic markę auta to po kilku tygodniach przysłali mi pismo o umorzeniu sprawy no sprawca się nie przyznał. Goscio "salaciarz" poobijal mi drzwi na parkingu i sobie odjechal. Takze policja sibie olewa takie sprawy to nieroby sa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...