Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
no pewnie, dup**ą łatwiej zarobić , niż wziąć się do roboty- kasy supermarketów czekaja. Ale jak kto woli nogi rozkładać to jego sprawa... Tylko mi potem nie płakać ku******szony, a niech Was leją .. jak bym nie miała co do garnka włozyć , to szybciej bym chyba ukradła, albo poszła do caritasu, niż dup**ą świeciła..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
każdy orze jak może ale ta tez nie jest bez winy...
Ostatnio edytowany 2 sierpnia 2010 r. o 17:20
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
karmiony oczywiście się przyznał.W kryminale pewnie będzie grypsował.Ha ha ha.
Ostatnio edytowany 2 sierpnia 2010 r. o 17:20
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe jakbyście się zachowali, mądrale, jakby Wam pracodawca nie zapłacił. I teraz komentarz do "JA" - pamiętaj, niegdy nie mów nigdy - jeżeli jesteś kobietą. I nigdy nie mów nigdy, jak kobieta za darmo Ci nie da - jeżeli jesteś mężczyzną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda daniela.............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niezależnie od wszystkiego uważam, że nie wolno wykorzystywać ludzi w ten sposób. Szkoda mi zwyczajnie tych dziewczyn stojących m.in. na poboczch dróg. To wysoce upokarzający sposób na zarabianie pieniędzy dla kobiety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
K**Wy mi nie żal. Decydując sie na takie coś jak ten "fach" decyduje się być społecznym zerem, w moich oczach ważniejszy byłby dla mnie każdy
Ostatnio edytowany 2 sierpnia 2010 r. o 17:21
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze jej robił. Wcale mi ich nie żal, mają wybór, zawsze mogą pójść do supermarketu, ale Panie mają wyższe wymagania finansowe, chcą zarobić dużo i szybko, ale szybko to się można w gacie zesrać. Co innego jak porywają dziewczynę i zmuszają do prostytucji, a tutaj-wolny wybór
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
atom napisał:
Ciekawe jakbyście się zachowali, mądrale, jakby Wam pracodawca nie zapłacił. I teraz komentarz do "JA" - pamiętaj, niegdy nie mów nigdy - jeżeli jesteś kobietą. I nigdy nie mów nigdy, jak kobieta za darmo Ci nie da - jeżeli jesteś mężczyzną.
z tego co pamiętam, kodeks pracy ani inne akty prawne nie przewidują takiej formu "zatrudnienia", więc o żadnym "pracodawcy" tu nie może być mowy wystawia du*pę na własne życzenie; jakoś się zaczęło, nie?! widać jej myśl przez głowę przeszła, że jednak "możnaby", no to ma...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja działa za kasę z podatków uczciwych ludzi, więc nie powinna zajmować się skargami jakiegoś odpadu. Jak dla mnie mógłby ją nawet zabić, jednego pasożyta społecznego byłoby mniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
z tego co pamiętam, kodeks pracy ani inne akty prawne nie przewidują takiej formu "zatrudnienia", więc o żadnym "pracodawcy" tu nie może być mowy wystawia du*pę na własne życzenie; jakoś się zaczęło, nie?! widać jej myśl przez głowę przeszła, że jednak "możnaby", no to ma...
To jak już w kodeksie nie ma, to k*** można traktować jak śmiecia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jest popyt jest podaz, zal ci ze ktos zarabial 900 zl na dzien? a ty 1200 na miesiac? hehe zal scisnal i wylales swe frustracje na forum obszczymurku 'ja'
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to smiec na czyjejs d... chcial sie dorobic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eeeeeeej buraku napisał:
jest popyt jest podaz, zal ci ze ktos zarabial 900 zl na dzien? a ty 1200 na miesiac? hehe zal scisnal i wylales swe frustracje na forum obszczymurku 'ja'
nie ,nie żal, ja się szanuję ,a ta "pani" sama zrobiła z siebie smiecia, więc ją tak traktują. Chce to niech rozkłada nogi przed kim/czym chce, wolna wola; każdy zarabia jak chce, ale niech sie nie skarży, jak sobie sama "robotę" wybrała; istniej jeszcze coś takiego jak "godność osobista" i szacunek do samego siebie, cóż warte miliony , jak tego brak.. a obszczymurkiem to Ty jesteś , ja na mury nie sikam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypowiedzi większości forumowiczów świadczą o dehumanizacji :tolerancji przemocy i nieuczciwości,braku empatii. Rozczulacie się nad losem chama,sadysty i złodzieja,a nie współczujecie zagubionej dziewczynie, która dokonała złego wyboru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
biedna dziwka ojojjjjo to może ludzie zrzutkę zróbmy jej na wypłatę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nikt się nie rozczula nad chamem i sadystą, tylko ubolewa nad idiotką która zdecydowała się pracować dla takiego człowieka!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
smiec!! d>>pe sprzedala, juz lepiej zbierac zlom niz dupsko sprzedawac!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Isia napisał:
Wypowiedzi większości forumowiczów świadczą o dehumanizacji :tolerancji przemocy i nieuczciwości,braku empatii. Rozczulacie się nad losem chama,sadysty i złodzieja,a nie współczujecie zagubionej dziewczynie, która dokonała złego wyboru.
przynajmniej jedna mądra wypowiedz jestem zatroskany że w tak katolickim kraju mają miejsce takie rzeczy . Przecierz ten ALFONS pochodzi z katolickiej RODZINY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taaa biedna kur... bo ktoś ją zmusił do tego!! kolejna wyłuzdana panienka która liczy na łatwą kasę i tyle . sama na to zapracowała.proste
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...