Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Alior rekrutuje w Lublinie. 55 osób już ma pracę

Utworzony przez zenon, 17 lipca 2013 r. o 13:51 Powrót do artykułu
Ktoś pracuje albo był przynajmniej na rozmowie? Jak to wygląda w praktyce? W internecie można znaleźć informacje, że każdy z pracowników Aliora podpisuje "lojalke" na rok- czy w przypadku tego stanowiska też jest to praktykowane? Pod poprzednim artykułem opinie nt. rekrutacji bardzo róźne: http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20130701/LUBLIN/130709972  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Umowa o pracę okej, ale jaki wymiar etatu? Ja robiłam w banku na umowę o pracę na 6/100 etatu + własna działalność. Może tu to samo? Bo aż dziwne, że tyle zatrudnią ludzi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Umowa o pracę okej, ale jaki wymiar etatu? Ja robiłam w banku na umowę o pracę na 6/100 etatu + własna działalność. Może tu to samo? Bo aż dziwne, że tyle zatrudnią ludzi...
  ... szumne "Biuro Relacji z Klientem" to pewnie zwykłe call center Alior Banku. Dlatego obsadzili aż 55 osób.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeden hazardzista /Rostowski /wspierał Amber Gold,drugi w Lublinie wspiera Alior Bank.Niech ludzie pedzą z oszczędnościami.Nie dziwne to ,że politycy reklamują banki?Ile dostaną?Przypominam prezydentowi ,że każdego dnia w naszym regionie zwalnianych jest /średnio/ 105 pracownikow.Co znaczy wobec tej liczy obiecanka banku?A może by tak pomyślał o produkcyjnych miejscach pracy ,a nie o krwiopijcach???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Umowa o pracę okej, ale jaki wymiar etatu? Ja robiłam w banku na umowę o pracę na 6/100 etatu + własna działalność. Może tu to samo? Bo aż dziwne, że tyle zatrudnią ludzi...
Według oferty zgłoszonej do Miejskiego Urzędu Pracy, to jest umowa na pełen etat, wysokość podstawy, to 1800 brutto czyli jakieś 1300 na rękę.     http://www.mup.lublin.pl/oferty_pracy/oferta_szczegoly/1532.html     Oczywiście, to i tak spora konkurencja, dla naszych innych słuchawek, gdzie są śmieciówki (zlecenie). Tu jest umowa o pracę i z tego co mówione, na dwa lata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A i co z tego wynikło? Praca w Alior Banku - Warto? Jakie zarobki, atmosfera w pracy?   Czy zaoferowali chociaż jakieś godziwe wynagrodzenie?
Ostatnio edytowany 16 czerwca 2015 r. o 12:01
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...