Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jak by ceny były takie jak są to by tak było cały czas :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nom, szkoda, że nie ma takich cen cały czas... Aqua Lublin zarabiał by kupę kasy. No może dla dzieci zamiast 1 zł za godzinę to by mogli dać np 10 zł za 180 minut. lub 5 zł za godzinę i Aqua Lublin trzepała by niebotyczną kasę. Cała lubelszczyzna, a może i z Rzeszuffka by podjeżdżali też, bo tam mają tylko rzeki i jeziora, więc by byli zainteresowani :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak skończy się promocja to frekwencja spadnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że spadek liczby odwiedzających po 15 listopada przekona mądrych tego świata, że lepiej wyciągnąc z kieszeni klienta mniej i częściej niż więcej, a rzadziej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na h2o można wejśc na multisporta, na łabędzią można wejść na multisporta, na aqua lublin - nie można. mosir mówi po prostu, że nie planują wprowadzić tych kart. jako użytkownik multisporta omijam więc aqua lublin, bo po to mam taką kartę, żeby nie płacić za podstawowy czas. kiedy mosir zmądrzeje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Baseny i strefa wypoczynkowa super! Słabo, że nie ma Multisportu. Prysznice - dramat. Jestem kobietą z długimi włosami, po umyciu ich szamponem, nie jestem w stanie spłukać szamponu tym żałosnym siurkiem wody z prysznica. Woda się sączy 5 cienkimi dziurkami. Beznadzieja, niby Europa, ale wody szkoda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To dwa razy lepiej niz lotnisko -)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aż przykro się robi ze tak długo wyczekiwany obiekt jest aż tak słaby. Ktoś powinien za to odpowiedzieć. Woda w strefie wypoczynkowej chłodna, mogła by mieć z 5 stopni więcej. Masaże i bicze działają cykliczne, czyli człowiek leży w niezacieplej wodzie i czeka aż mu się cokolwiek włączy. ..czeka i czeka...dużo rzeczy nie działa. ..a to szyba peknieta a to coś się nie włącza ... taki potencjał a tak zmarnowane. PS najbliższy prawdziwy aquapark znajduje się we Lwowie, na Ukrainie o niebo lepszy i zjeżdżalnie jaki strefa relaksu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...