Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
wieśniackie dresy będą się pluskać :-P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziady tylko potrafią wydawać nasze pieniądze na wizualizacje i projekty a jak wiadomo g.. z tego będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Im szybciej tym lepiej. Zasługujemy na takie obiekty.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Im szybciej tym lepiej. Zasługujemy na takie obiekty.
Ile ja to juz widzialem wizualizacji placu litewskiego i co?masz tak samo jak w 1980 roku ,no moze trawa bardziej wydeptana:)..powodzenia dla ciebie,oraz szybkich kompieli i innych rarytasow w spa bo poki co plywasz w oblokach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile ja to juz widzialem wizualizacji placu litewskiego i co?masz tak samo jak w 1980 roku ,no moze trawa bardziej wydeptana:)..powodzenia dla ciebie,oraz szybkich kompieli i innych rarytasow w spa bo poki co plywasz w oblokach...
Obyś Ty się mylił a kompleks powstał na czas i zgodnie z planem. Tak nam dopomóż Baranku Boży.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałbym żeby naprawdę taki powstał jak na wizualizacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bedzie jak z felicity przez dwa lata "Wkrótce drógi etap budowy" :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja czekam aż ludzie będą płakali że drogo... icemaniacy że nie przyjdą...  ci od strefy h2o też... elita zostanie a ci tzw.... pójdą się najebać żeby w gronie znajomych krytykować jaki to mosir zły...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piękny projekt - brawo! Nareszcie chciałoby się powiedzieć. A malkontentom ch..j w d..pę :)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda ze taki niski poziom arystyczno-architektoniczny obiektu nie jestem pewna z czego to wynika. mysle ze byla szasa na cos ciekawszego niz "popis" architektoniczny w stylu lat 90.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niski obiekt, 1 rura do zjeżdżania... w krakowie jest 8 rur różnej trudności więcej różnych brodzik ów i wydzielonych basenów a obiekt powierzchniowo wcale nie jest większy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie!! Czy wam już nic nie dopasuje???? Jak wam się nie podoba to jedźcie do Krakowa... Zamościa czy gdziekolwiek indziej!!! Jak nie ma źle... jak chcą coś zrobić jeszcze gorzej!! Ja tam trzymam kciuki, żeby w końcu było coś więcej niż Wrotków w lecie!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda za nie przewidzieli fontanny fajnej na placu przed wejsciem. fajna mala architektura przy tym byla by. przemyslcie ejszcze sprawe bo to bardzoi fajny pomysl z ta fontanna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niski obiekt, 1 rura do zjeżdżania... w krakowie jest 8 rur różnej trudności więcej różnych brodzik ów i wydzielonych basenów a obiekt powierzchniowo wcale nie jest większy.
 a czy w krakowie jest 50metrowy basen olimpijski?? cio?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakoś nie widzę: - parkingu na przynajmniej 150 aut - brodzików i atrakcji dla dzieci - rur zjazdowych wewnątrz - ta zewnętrzna w zimie ze względu na temperaturę będzie niedostępna   gdzie są pieniądze na to?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, naprawdę weźcie się zastanówcie czasem nad tym co piszecie... Bo projekt  jest moim zdaniem świetny. Budynek jest nowoczesny, ale nie nachalny, jak to ma miejsce w wielu obecnych projektach. Zwłaszcza te okna przez które można patrzeć na pływających ludzi zapowiadają się świetnie. Oby tylko wszystko poszło zgodnie z przewidywanymi terminami, bo ja już chcę tam iść! :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co się dzieje w Lublinie? Sprawdź!   http://pulsmiast.pl/pl/lublin/artykuly/index.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakoś nie mogę nigdzie doszukać się wzmianki czy przewidziane jest saunarium,takie z prawdziwego zdarzenia,bo jeśli nie to szkoda ,dam zarobić w  Radomiu saunaklubowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...