Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Autobus miejski wreszcie dotrze na Dożynkową

Utworzony przez www, 24 października 2010 r. o 21:27 Powrót do artykułu
a gdzie są te przystanki,jakos wczoraj jeszcze ich nie widzialem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"a po drugie wzdłuż planowanej trasy przejazdu autobusów musiały zostać postawione przystanki, żeby autobusy mogły się zatrzymywać – mówi Góźdź. – Teraz oba warunki są już spełnione". Tylko gdzie są te przystanki na Dożynkoej p. Góźdź
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj to będzie zaraz problem. Bo do autobusu te: ,,jak codziennie tysiące osób...'' raczej się nie zmieszczą !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludziom kompletnie w głowach się poprzewracało ! przejść pieszo kilkaset metrów - to jest problem. młody człowiek 800 metrów jedzie samochodem !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jon napisał:
ludziom kompletnie w głowach się poprzewracało ! przejść pieszo kilkaset metrów - to jest problem. młody człowiek 800 metrów jedzie samochodem !!!!
Przejdź sobie w zimie przy mrozie z miejsca gdzie znajduje się pętla do przystanku 24 na Spółdzielczości Pracy, gwarantuję, że pierwszy/a pobiegniesz do ZTMu podpisać się pod pomysłem tej linii !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jon.. zaużmy, że mieszkasz koło bluszczowej.. chodź codziennie na przystanek na spóldzielczości.. powodzenia i wytrwałości.. poza tym nie każdy ma czas bo to kwestia 15-20 min i wcale nie jest to pareset metrów. Tylko ponad 1km. Jest zima, wszystko zasypane wiatr drałuj w śniegu w mokrych butach.. Powstało tam dośc spore osiedle i się rozrasta, przystanek tam być musi i tyle. Przejdź się tam.. popatrz jakie są odległości, pochódź w różnych aurach pogodowych i potem napisz. Co innego to sprawa, że jak kogoś stać tam na mieszkanie to i stać na samochód..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki Panie Wójcie!!! Bardzo ułatwił Pan życie wielu mieszkańcom!!! Mam nadzieję że ludzie to docenią ! Pozdrawiam serdecznie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WIELKA GŁUPOTA !! Mieszkam w tych rejonach i poprowadzenie lini przez Spółdzielczości pracy i skręt w prawo w Smorawiśkiego to jedno wielkie nieporozumienie. Dlaczego ta linia nie pojedzie przez Związkową do Elsnera ? Tylko będzie robić duże kółko ( przez zakorkowaną Spółdzielczości Pracy). Po 2 mam pytanie, w jaki sposób autobus zawróci na Racławickich ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po 2 mam pytanie, w jaki sposób autobus zawróci na Racławickich ? Odp. (powrót: Al. Racławickie – Poniatowskiego – Popiełuszki – Leszczyńskiego i dalej identyczną trasą jak w stronę centrum), czyli zrobi kółko na tamtym " kwadracie " i wróci na trasę powrotną, tylko jest tam nieścisłość bo przystankiem "0" będzie przystanek przy " budowlance i chemiku " :-) a co do Związkowej to tamtędy jedzie 24 prawie pod Elsnera .
Ostatnio edytowany 24 października 2010 r. o 22:38
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja bym się tak bardzo nie cieszył bo z tego co słyszałem to bedzie jeden autobus na linii, ciekawe czy trafią z rozkładem żeby wszystkim odpowiadało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POPIERAM WYPOWIEDŹ!!!! WYSTARCZY ŻE 24 SKRĘCA PRAWO !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jon.. zaużmy, że mieszkasz koło bluszczowej.. chodź codziennie na przystanek na spóldzielczości.. powodzenia i wytrwałości.. poza tym nie każdy ma czas bo to kwestia 15-20 min i wcale nie jest to pareset metrów. Tylko ponad 1km. Jest zima, wszystko zasypane wiatr drałuj w śniegu w mokrych butach.. Powstało tam dośc spore osiedle i się rozrasta, przystanek tam być musi i tyle. Przejdź się tam.. popatrz jakie są odległości, pochódź w różnych aurach pogodowych i potem napisz. Co innego to sprawa, że jak kogoś stać tam na mieszkanie to i stać na samochód..
nie jestem całkowicie przeciw, ale te " męczarnie " jak pisze dziennikarz - to przesada. poza tym ludziom tyłki poprzyrastały do siedzeń samochodowych. podkreślam drugi raz , młody człowiek 800 metrów musi jechać samochodem !!! cały rok. to jest kuriozalne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hub napisał:
ja bym się tak bardzo nie cieszył bo z tego co słyszałem to bedzie jeden autobus na linii, ciekawe czy trafią z rozkładem żeby wszystkim odpowiadało
No tak czekaliśmy 2 lata na linię autobusową wreszcie mamy to czego chcieliśmy, a tu masz jacyś idioci oczywiście wszystko krytykują, gwarantuje że nie mieszkają w okolkicy Dożynkowej i nie chodzili na Związkową do przystanku, po południu jest to miły spacerek ale jeżeli ktoś musi być w pracy na 7:00 rano to życzę wszystkiego dobrego. Nawet jeżeli miałby jeździć początkowo 1 autobus na godzinę to i tak należy traktować to jako sukces lepiej taki niż żadny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może by tak zrobić końcowy na dole na walecznych? kawał placu w sam raz na pętle! no i coś by się przydało zrobić z porzeczkową bo każdy wieśniak robi sobie objazdy wystarczy popatrzeć na rejestracje i już wiadomo ze to element napływowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jon napisał:
nie jestem całkowicie przeciw, ale te " męczarnie " jak pisze dziennikarz - to przesada. poza tym ludziom tyłki poprzyrastały do siedzeń samochodowych. podkreślam drugi raz , młody człowiek 800 metrów musi jechać samochodem !!! cały rok. to jest kuriozalne.
No to, że młody człowiek robi samochodem 800 metrów to inna sprawa. Tylko akurat do tej sytuacji to nie pasuje. Nawiasem mowiac ja mam do roboty 2km i chodze na piechote bo mi sie nie oplaca samochodu brac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fffff napisał:
No tak czekaliśmy 2 lata na linię autobusową wreszcie mamy to czego chcieliśmy, a tu masz jacyś idioci oczywiście wszystko krytykują, gwarantuje że nie mieszkają w okolkicy Dożynkowej i nie chodzili na Związkową do przystanku, po południu jest to miły spacerek ale jeżeli ktoś musi być w pracy na 7:00 rano to życzę wszystkiego dobrego. Nawet jeżeli miałby jeździć początkowo 1 autobus na godzinę to i tak należy traktować to jako sukces lepiej taki niż żadny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem lepszym rozwiązaniem jest uruchomienie nowej linii kursującej na Dożynkową, niż kombinowanie z 24.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale trasę wymyślili!!! jest BEZNADZIEJNA!!! Kto wpadł na taki pomysł ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo dobra trasa, może za krótka moglaby konczyć sie np na LSM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poczytajcie, proszę komentarze pod tym artykułem na stronie "Mojego Miasta Lublin". Ten tekst a nie rzetelną informacją. Nie wiem, czy to wynik braku profesjonalizmu, czy pisania na czyjeś konkretne zapotrzebowanie, ale takie podejście jest szkodliwe, gdyż wprowadza w błąd opinię publiczną!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...