Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Autobusy MPK w weekend pojadą do Niemiec

Utworzony przez Krzychu, 10 września 2014 r. o 15:19 Powrót do artykułu
Ufff... A już myślałem, że Niemcy tak się popłakali po sprzedaży Lubelskiemu MPK swoich Mercedesów, że zapragnęli odkupić je z powrotem  :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po prostu Niemiec płakał jak sprzedawał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do Niemców, barany !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętam jeszcze jak prowadziłem Autobus Linii 24 do Niemieci nic w tym dziwnego nie było. Jeszcze trochę to autobusy będą jeździły tylko wokół Ratusza i ZTM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niemce....... do Niemc. Kielce....... do Kielc. Kto uczył tych redaktorów odmiany??. Ręce opadają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moglista dopisać ciołki że do Niemiec/k.Lublina bo ktoś kto to czyta, a nie koniecznie jest z pod Lublina, może pomyśłeć, że chodzi o naszych zachodnich sąsiadów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać, że te redaktory to analfabety...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Haha :) ja sie nabrałem :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do Niemiec do poprawna forma, łatwo kogoś nazwać baranem, nie znając samemu odmiany haha "analfabety", "ręce opadają" haha :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętam jeszcze jak prowadziłem Autobus Linii 24 do Niemieci nic w tym dziwnego nie było. Jeszcze trochę to autobusy będą jeździły tylko wokół Ratusza i ZTM.
Do Niemiec może nie jeżdżą, ale do Smug, Motycza i Mętowa już tak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...