Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
a czy przypadkliem targi nie są 8-9 maja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od 0 do 100 km/h w 3,5 sekundy; rozpędza się aż do 215 km/h... Marzenia, marzenia... Tak sie zastanawiam, po co takie predkosci jak w polsce trudno przekroczyc 60, a jak jest "autostrada" to albo do 110, albo i tak ma dlugosc 6 kilometry i pozniej wiocha...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
test napisał:
a czy przypadkliem targi nie są 8-9 maja
Taka data jest podana na stronie: www.targi.lublin.pl/targi/2010/autosalon/pl/ XVI Targi Motoryzacyjne AUTOSALON 2010 NOWY TERMIN !!! 8-9 maja 2010 Te dni to najbliższa sobota i niedziela.
Ostatnio edytowany 5 maja 2010 r. o 22:47
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jak to jest z tymi terminami ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To mają niby być ekstra auta? Na pewno się nie wybiorę po to żeby jakiegoś nissana albo co gorsze forda oglądać. Nic ciekawego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu macie moje filmy-ja byłem wtedy w pierwszym terminie: 10-11 kwietnia i zaraz odwołali z powodu katastrofy. Linki do filmów: youtube.com/user/bambo7532#p/a/u/2/Tdo7ormqpDw youtube.com/user/bambo7532#p/u/3/rA-GIAsjSrk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwagę przykuwają dwa otwory wentylacyjne w pokrywie komory silnika. Świadczy to o mocy kryjącej się pod maską – wyjaśnia Edyta Jasińska, kierownik sprzedaży salonu Ford Nova Lublin dziury w masce świadczące o mocy, no nieźle... a w głowie masz pewnie dziury świadczące o większym rozumku??? oj Edytko inteligencją to Ty nigdy nie grzeszyłaś...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...