Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Balony z Nocy Kultury. Ktoś ukradł w nocy kilka koszy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 czerwca 2017 r. o 14:06 Powrót do artykułu
widocznie nie dostają za darmo 500+ i musza za coś żyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widocznie są to jakieś skur... co nie potrafią żyć z pracy własnych rąk ... kradzione nie tuczy ... podobno :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale wstyd!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki balon to conajmniej 10 tys. zł/sztuka... Teraz Ratusz będzie musiał dodatkowo zapłacić za naprawę firmie, która je wykonała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dali cios lewackiej inwazji. Przecież widać, że te balony to lewackie wymysły. Te lalki w koszach to nie sa przecież żołnierze wyklęci, tylko jakieś geje czy coś. Czas było zrobić z tym porządek. Ps. Jakby nie było polskich bohaterów, których można było umieścić w tych koszach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to teraz policja i straż miejska ma pole do popisu. Złapać i pokazać ryje publicznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To pewnie jacyś "prawdziwi" patrioci zniszczyli balony w kolorowe (tęczowe) pasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
madirob napisał:
widocznie są to jakieś skur... co nie potrafią żyć z pracy własnych rąk ... kradzione nie tuczy ... podobno :-)
 bo teraz to tylko szaleńcy tacy jak ja pracuja, pracuję uczciwie 40 lat i co mam, 1800 zł, gdzie na swoje dzieci zapieprzałam jak sobie je narodziłam. Sami pisowce do tego doprowadzają, że nie opłaci się parcowac, bo za darmo dostaja więcej jak my za pracę, codziennie rano jak wstaję i mam iść do pracy to z taką nienawiścią, że hej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobry monitoring przydałby się na wszystkich głównych uliczkach Starego Miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Dobry monitoring przydałby się na wszystkich głównych uliczkach Starego Miasta.
 za "wrednej" komuny nie bylo monitorinow i był spokoj  teraz katolickim pisowceom trzeba montować monitoring bo po mszy kościelnej kradną co popadnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Mimo to balony ze Starego Miasta nie zniknął"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te dekoracje to ten sam temat z Warszawy z pl. Zbawiciela(tęcza) Niedługo skończy sie motywy lewackie i kicz pietraszwa z ck.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za "wrednej" komuny to by cie zjebie tak na***ili,że zapomniałbyś jak się nazywasz i co ma do tego katolicyzm czy ten z***y pis,ktory pod wiare sie tylko podszywa dla celów czysto politycznych.a kamery w tej złodziejskiej,bandyckiej dzielnicy powininny być co 100 metrów i w każdej bramie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
za "wrednej" komuny to by cie zjebie tak na***ili,że zapomniałbyś jak się nazywasz i co ma do tego katolicyzm czy ten z***y pis,ktory pod wiare sie tylko podszywa dla celów czysto politycznych.a kamery w tej złodziejskiej,bandyckiej dzielnicy powininny być co 100 metrów i w każdej bramie.
 no i bardzo dobrze, że za komuny wpieprzali, bo ja teraz za pieprzonej demokracji to nawet z domu boję się w wieczór  czy w nocy wyjść
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie Szymon P. - później powie, że "polscy faszyści"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
redaktor analfabeta? Cytat: "Mimo to balony ze Starego Miasta nie zniknął."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pisowcy zajumali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...