Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bandyci, którzy pobili dziennikarza TVN, zatrzymani

Utworzony przez frr5555, 12 czerwca 2008 r. o 14:52 Powrót do artykułu
TO JUŻ NAWET BANDYCI BIJĄ LUDZI NA LSMie?!!!...LUBLIN TO DZIKIE MIASTO,ZACOFANE I OLANE PRZEZ PANA BOGA NAPRAWDĘ??!, BRAK PATROLI NOCNYCH, STRAŻ MIEJSKA ZAMIAST CZATOWAĆ Z ŻOŁNIERZAMI PROWADZIŁABY PATROLE MIASTA, BYŁ TAKI PLAN I PODOBAŁO MI SIĘ TO ALE KOMUŚ CHYBA NIE I ZLIKWIDOWANO PATROLE....SMIAŁEM SIĘ Z OKRADANIA OBCOKRAJOWCÓW NA STARÓWCE I Z WŁAMAŃ DO AUT W TYM REJONIE,ŻE TO HAŃBA I WSTYD ALE TERAZ ZACZYNAM SIE STRESOWAC BO MIESZKAM BLISKO TEGO REJONU ( WILEŃSKA, ZANA) I ZAWSZE MYŚLAŁEM,ŻE TAM JEST BEZPIECZNIE ALE WIDAĆ PODPITE ZWIERZĘTA ZAWNE LUDŹMI DOCIERAJĄ I TAM!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sąd rodzinny? A co to biedne dzieciątka?? DO ROBOTY Z TAKIMI!! 1 000 godzin pracy społecznej, a później palce poucinać to gówniarzy czegoś nauczy!! Co to za sprawiedliwość?? Koleś dostanie na rok w zawiasach a sprzętu i tak nie zwrócą!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cwele z TVN. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
każdy kto mówi o innym człowieku śmieć, nie jest katolikiem. Wal się pislamistyczny bandziorze! Swoją drogą skąd wiesz, że ktoś jest cwelem cioto? :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...