Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A mi on się kojarzy z zomowcami chowającymi się w jego cieniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Są 4 ekspertyzy o zagrożeniu a 32% chce pozostawienia drzewa. Nie dziwny się że to zagłębie biedy i zacofania jak ludzie mają takie poglądy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ile można narzekać na wszystko??? Plac bee bo drogie fontanny, bo po co tyle fontann, bo zabetonowany, bo sro bo tamto. Wszystko jest be, na nie itd. Kurde, ludzie ogarnijcie się! Plac będziemy mieć teraz piękny, znacznie lepszy od poprzedniego i jak sama nazwa wskazuje to jest plac, a nie park czy skwerek. Drzewka i trawke macie nieopodal w parku saskim czy przy pl. kaczynskiego, tutaj ma byc PLAC m.in, do defilad czy innych spotkań. Poza tym drzew jest znacznie więcej niz poprzednio, bo oprocz tego co bylo dosadzono mnostwo nowych drzewek, ale nie, wycinaja jedna stara topole i juz "betonowa pustynia". Czy wam nic nigdy nie moze pasowac, czy zawsze wam wszystko musi sie nie podobac???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kpina. Ten badyl już dawno powinien być wycięty !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo to plac a nie park i jak ktoś myśli, że kiedyś tam będzie rosła trawka to jest naiwniakiem i ignorantem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kraina betonu.Smutny świat wykreowany przez człowieka bez miłości do natury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szajba związana z tematem wycinki topoli trwa. Wszystkie pismaki próbują zarobić na tym bzdurnym temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pomysł na następny artykuł - co sądzą o tym gołębie a także spacerujące po Litewskim psy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie,dajcie spokój. Mylicie pojęcia i gadacie bez sensu. Plac to przestrzeń a park jest zalesiony. Ot taka drobna różnica.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Ludzie,dajcie spokój. Mylicie pojęcia i gadacie bez sensu. Plac to przestrzeń a park jest zalesiony. Ot taka drobna różnica.
 Niektórzy zjechali do Lublina z okolicznych wiosek i oczekują, że na Litewskim ktoś posadzi cebulę i ziemniaki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
50 baniek w beton i następne 2 banki rocznie na utrzymanie fontanny itp., kiedy ekonomista będzie wpuszczał na plac za bilety?? a budimex będzie wykonywał jeszcze miesiąc, można.................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest plac, a nie park !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodzil, pisowcom dogadza tylko prezes na miesięcznicach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Plac po remoncie wygląda bardzo ładnie, brawo dla Pana Prezydenta w ogóle to, co robi się w ostatnich latach w Lublinie jest naprawdę imponujące, nie mieszkam w Lublinie, ale często tu jestem, nie jestem z żadnej partii i nikomu nie zamierzam się przymilać, ale zmiany widać gołym okiem i to są wielkie zmiany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie lotnisko ale plac defiladowy !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mimo wszystko powinien to być raczej dąb niż topola czarna, dąb mógłby być i kilkaset lat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żygać mi się chce na to gadanie o tym drzewie!!! Ciekawy jestem ile kasy poszło przez ostatnie lata na utrzymanie tego trupa!!!???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie jest lotnisko, lotnisko wygląda inaczej i służy do czegoś innego. To jest Plac Miejski - takie miejsce w mieście na którym mieszkańcy miasta spotykają się żeby uczestniczyć w koncertach, imprezach, publicznych zabawach, festynach, kiermaszach itp. To także takie miejsce gdzie można przyjść z dzieckiem na rolkach, na desce albo na rowerku i nie bać się że rozbije sobie głowę na wybojach. Na wsi nie ma takich miejsc co najwyżej boisko, gumno albo klepisko ale my w mieście lubimy mieć place i lubimy z nich korzystać. Plac Litewski to plac wyjątkowy ponieważ oprócz równej nawierzchni miejskiej wykonanej teraz z pięknych płyt kamiennych ma dwa spore skwery ze starodrzewem przed zabytkowymi pałacami i wspaniałą fontannę gdzie z wielką przyjemnością odpoczywać będą wszyscy mieszkańcy miasta , dzieci ,dorośli i starcy i to zarówno w dzień jak i po zmierzchu. A wy drodzy małorolni z okolicznych wiosek próbujcie przystosować się do korzystania z tych miejskich przestrzeni, na prawdę warto chociaż to bardzo trudne gdy większość życia spędziło się miedzy oborą a remizą i na widok miejskiego placu wykrzykuje się w zdumieniu: toż to lotnisko!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dla mnie to plac ale buraczany. PS. W odróżnieniu od Żuka nie pochodzę ze wsi i nie jestem członkiem PSL jak Kowalczyk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma co robić afery, wiecznie drzewa nie będzie się ratowało. Fakt było to kultowe miejsce spotkań tak samo jak "pod PeDeTem" czy "Bramą Krakowską". Tylu osobom szkoda drzewa ciekawe ile osób będzie oglądało jego ścięcie. Może miesięcznice wprowadzą :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...