Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Lotnisko otwarte w takich godzinach, że z Okęcia (zamknięte z powodu mgły) lecieli do Rzeszowa zamiast do nas. Zielona Góra, Kielce chociaż tam praktycznie nic nie lata otwarte są cały czas. Dlaczego mam wrażenie, ze ktoś tam w Warszawie sabotuje nasze lotnisko?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak lotnisko w Kielcach jest otarte cały czas........ prosze sprawdzic swoje źródła informacji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam wrażenie ze lotnisko lubelskie jak i inwestycje bardzo   ważne jak ekspresówki  , rząd być może ????urzędnicy Wawy i PODKARpacia???? --sabotuje a delikatniej nie są przychylni temu regionowi .Jezeli blżej [samolt przekierowano do Rzeszówka ]jest z z Rzeszowa do Warszawy to ja jestem Hans Klos. -Dlatego już nie zagłosuje na PO ,który jest anyt dla Lb.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan prezes chyba nie jest dobrym tancerzem :P mówiąc, ze to tanga trzeba trojga :P:P:P   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znalazłem stronę na której możesz zlokalizować KAŻDEGO po numerze telefonu.Wystarczy wpisać numer osoby którą chcemy namierzyć.http://tnij.org/lokalizacjatelefonu  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do wszystkich co tak szczekają na Rzeszów. Przyjedź do Rzeszowa na lotnisko i zobacz jaka ma infrastrukturę długość pasa możliwości logistyczne itp to będziesz wiedział dlaczego tu lądują. I jeszcze Jasionka jest zapasowym lotniskiem dla Okęcia.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do wszystkich co tak szczekają na Rzeszów. Przyjedź do Rzeszowa na lotnisko i zobacz jaka ma infrastrukturę długość pasa możliwości logistyczne itp to będziesz wiedział dlaczego tu lądują. I jeszcze Jasionka jest zapasowym lotniskiem dla Okęcia.  
Rzeszów mnie nie interesuje. Już wolę latać z lotniska Chopina. A swoją drogą lotnisko w Świdniku było już przed wojną, ale tylko dzięki uprzedzeniom i złej woli władz Polski nie powstało ono zaraz po wojnie. A powinno było. Teraz Lublin będzie musiał przez wiele lat nadrabiać zaległości do Rzeszowa czy Bydgoszczy w tym zakresie. Lotnisko powinno być w KOZIM GRODZIE już dawno! Miasto o takim potencjale intelektualnym (5 uniwersystetów) musi mieć port lotniczy, choćby miałoby się do  niego dopłacać przez wiele długich lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aż z biedy zamkną te 5 uniwersytetów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gosciu co ty piszesz jaka biedę ty widzisz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Natrafilem na opinie specjalistow najwyzszej klasy, ze miekki jest lepszy bo nie uciska.Modlin, niecale 4 tygodnie i ponad 100 000 podroznych, tylko przy jednym przewozniku.Jezeli region nie ma potencjalu to miec nie bedzie.Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...