Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Możecie go cmoknąć w pompkę Pisdowskie chamy !!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech Żuka Pan Prezydent ułaskawi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, żę to najlepszy moment na ułaskawienie - zanim sądy się sprawąw ogóle zajmą. Szkoda czasu #DUDAPOMOC A tak pozatym podejrzewam, że jak PiS zacznie wbijac szpile w Żuka to sobie zaszkodzi, ponieważ Lublinianie w końcu mają normalnego prezydenta i większość jest BARDZO zadowolona z tego tytułu. Eloszka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" i twierdzili, że kara powinna być najsurowsza: pozbawienie stanowiska" i zapewne kolejnym krokiem powinno być komisyjne wprowadzenie na fotel prezydenta polityka PiS :lol: :lol: :lol: PiS poluje na lubelskie koryto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie widzę tu żadnej złej woli ze strony p.Żuka, ot chciał ułatwić życie mieszkańcom poprzez skupienie większej ilości urzędasów w jednym miejscu jeśli już musi być kara to zdecydowanie powinna być najlżejsza z możliwych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk to nie prawnik. Karę powinien dostać jakiś prawnik X z UM, który stwierdził, że wszystko jest ok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kara powinna być łagodna tym bardziej że umowę można rozwiązać bez żadnych konsekwencji finansowych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
#DUDAPOMOC tu nie pomoże, bo Żuk nie jest kolegą partyjnym Dudy tak jak Kamiński :)))))))))))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS zawsze chce pozbawiać stanowiska. Zawiodłem się na nich w dniu wczorajszym gdy PAD ułaskawił byłego szefa CBA a do tego Minister Macierewicz powiedział że komisja ds. wypadku w smoleńsku musi wznowić swoje działanie. Jednak ich kampania mogła być zwykłą przykrywką i teraz pokażą swoje oblicze. A szkoda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli w pore zareagowano to nic sie nie stało -kara jezeli musi być symboliczna premia na cele społeczne np.Hospicjum dla Samarytanina czy dla Małego Ksiecia dla dzieci .Prawnicy nie do konca znaja prawo .Jestem wyborcą PISU nie widzę przewinienia pana  Żuka bo to dobry i madry prezydend  Lublina -minus za dużo daje kasy na kulture więcej na drogi ,mosty sport -choć ostatno się poprawiło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie widzę tu żadnej złej woli ze strony p.Żuka, ot chciał ułatwić życie mieszkańcom poprzez skupienie większej ilości urzędasów w jednym miejscu jeśli już musi być kara to zdecydowanie powinna być najlżejsza z możliwych
Ha, Ha ale dobre, chciał ułatwić życie mieszkańcom. Ubawiłem się jaki to on dobroczyńca ludzkości, a ja myslałem naiwny, że chciał wpakować ciężką kasę do kieszeni dewelopera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie widzę tu żadnej złej woli ze strony p.Żuka, ot chciał ułatwić życie mieszkańcom poprzez skupienie większej ilości urzędasów w jednym miejscu jeśli już musi być kara to zdecydowanie powinna być najlżejsza z możliwych
Ha, Ha ale dobre, chciał ułatwić życie mieszkańcom. Ubawiłem się jaki to on dobroczyńca ludzkości, a ja myslałem naiwny, że chciał wpakować ciężką kasę do kieszeni dewelopera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może prezydent Duda pomoże?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak się kręci lody ! frajerzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze że pismak na końcu uściślił o którego prezydenta chodzi. Tytuł i 3/4 artykułu sugeruje że chodzi o Dudę tymczasem pod koniec : "W poniedziałek lubelscy działacze Prawa i Sprawiedliwości jako winnego wskazywali prezydenta miasta Krzysztofa Żuka (PO)"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
możliwie najmniejsza o ile w ogóle jakaś~!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk od zawsze przestrzegał prawa i starał się stać na jego straży. Wierzę, że i tym przypadku było podobnie. Absolutnie nie posądzam go o niegospodarność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może prezydent Duda pomoże?
  eeee on tylko uniewinnia swoich koleżków z partii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kara powinna być łagodna tym bardziej że umowę można rozwiązać bez żadnych konsekwencji finansowych
 
kara powinna być łagodna tym bardziej że umowę można rozwiązać bez żadnych konsekwencji finansowych
Znasz chociaż przedmiot sprawy, którą komentujesz?   Poza możliwościami wynikającymi z KC jest jeszcze zapis o zaspokojeniu roszczeń banków kredytujących tę "inwestycję".   Nie pierwszy i nie ostatni raz prezydent K. Żuk mija się z prawdą twierdząc, że rzeczona umowa nie rodzi żadnych podstaw do odszkodowań i kar finansowych oraz szerokopojętych skutków ekonomicznych.   Następnym razem najpier poznaj, co komentujesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U lalala . Nie udał się kolejny wałek w Ratuszu ? A ciekawe , ile ich przeszło ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...