Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bezczelne kradzieże w sklepach w Lublinie. Nagrania z monitoringu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 lipca 2017 r. o 12:47 Powrót do artykułu
Czego mają się bać? Sędziowie walczą o swoje przywileje i bronią zamkniętego układu. Stawy ciągnął się latami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oni stają w obronie złodziei,a nie pokrzywdzonych,dlatego ta zmiana jest bardzo dobra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na drugim video to jakiś duch kradł?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie dzielni ochroniarze pracujący w tych obiektach...?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poucinac lapy !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***totalfinanse.pl/ najlepsza porównywarka finansowa. porównaj i wybierz najlepszy kredyt hipoteczny, gotówkowy, kartę kredytową, lokatę, konto lub chwilówkę. sprawnie, szybko i wygodnie znajdziesz najlepsze oferty kredytów i pożyczek dla siebie. porównaj i oszczędzaj! ***totalfinanse.pl/ najlepsza porównywarka finansowa. porównaj i wybierz najlepszy kredyt hipoteczny, gotówkowy, kartę kredytową, lokatę, konto lub chwilówkę. sprawnie, szybko i wygodnie znajdziesz najlepsze oferty kredytów i pożyczek dla siebie. porównaj i oszczędzaj!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie ich dochód nie przekracza 10 tyś/m-c, a przyjechali z prowincji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za mało pracowników w sklepach. Pracę 4 osób robią DWIE. Ochrona to 1 osoba, zamiast TRZECH. Monitoring - 1klatka na 5 sekund, albo jakość 320p. Zarządzający tymi sklepami powinni być ZWOLNIENI NATYCHMIAST DYSCYPLINARNIE. A właściciele, za wyzysk pracowników i zmuszanie to pracy niewolniczej winni siedzieć DOŻYWOCIE. ALe poczekajmy. Esbeckie sprzedajne sądy idą WON. Uczciwość utnie ręce wyzyskiwaczom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcecie pomocy w rozpoznaniu sprawców, a przed video dajecie reklamę z napisem "dzięki reklamie oglądasz vieo"… to nie Wy robicie mi łaskę, to ja mam pomóc. Komuś pod deklem coś puściło..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za czasów PO i PSL zmieniono prawo, dzięki któremu drobni złodziejaszkowie mają zagwarantowaną bezkarność. Po prostu: udziałowcy w miliardowych przekrętach z vat, spirytus itp., po prostu tak po ludzku, zlitowali się nad biednym ludem i pozwolili mu kraść za drobne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyzwyczajcie się. Przyjadą "uchodźcy", a będzie tak jak w Malmoe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ten ze zdjęcia w którym sądzie ma swoją szafkę na togę ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drobne kradzieże to domena sędziów bo oni mogą kraść bezkarnie wszak mają immunitet.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekaw jestem podobnej bezradności organek ścigania, gdyby kiedyś przypadkowi świadkowie 'bezczelnie udanej jumy' tej bandyterii spontaniczną postawą obywatelską zafundowali sprawcom 100% niepełnosprawności... Czy raczej wtedy polucja byłaby szybka i sprawna w ściganiu tych obronnych obywateli, którzy potwornie skrzywdzili biednych jumeli?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to pewnie złodzieje ze specjalnej nietykalnej kasty, mordy takie same
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to wyborcy pisu. z takim licem nieskalanym tokiem myślenia można zagłosować tylko na pis
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak chcecie, żebym pomógł, to po chu... każecie mi oglądać reklamy??? Może nawet go znam, ale prze jeb.. reklamy nie obejrzę materiału. Ot... inteligencja!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja znam wszystkich i chwala im za to a psy niech sami sobie szukaja a nie licza na pomoc ludzie nie sa od tego, za co im placa kase a nie beda liczyc tylko na obywatelskie zatrzymania i donosy, lamusy i psy VON!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech spróbują okraść sklep internetowy ***ismarket.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...