Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dlaczego natura pozwala kobiecie na posiadanie potomstwa tak do 35 roku życia , a po tym czasie dziecko może rodzić się z wadami rozwojowymi...?! Wiem ,że myślenie boli , ale przedszkolankami powinny być maksymalnie 40 letnie kobiety .Owszem , to jest może odosobniony przypadek , ale i tak pozostanę przy swoim !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
natura to akurat wyposażyła kobietę w okreslone w czasie zdolnosci reprodukcyjne nie dlatego, że później nie ma podejścia do dzieci, ale dlatego, aby te dzieci szybko nie zostały sierotami....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
natura to akurat wyposażyła kobietę w okreslone w czasie zdolnosci reprodukcyjne nie dlatego, że później nie ma podejścia do dzieci, ale dlatego, aby te dzieci szybko nie zostały sierotami....
Jedno nie wyklucza drugiego , a nawet z nim się wiąże...Ale to jeszcze nie ten czas na mądre rozwiązania cywilizacyjne,  bo zbyt dużo jest ludzi , a wraz z tym zawiści, nienawiści i ludzkiej złośliwości. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
,,Wiem ,że myślenie boli , ale przedszkolankami powinny być maksymalnie 40 letnie kobiety'' a co ma piernik do wiatraka?? jakie znaczenie ma tu wiek?? żadnego, a to że baba na zdj jak widac jest mocnooo po 40 tce to jeszcze neiczego nei dowodzi. Kto zagwarantuje ze 25 letnia gówniara bez doświdczenia bedzie lepsza pszedszkolanką???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bicie dzieci w przedszkolu i taka "kara"? To żadna kara! Te dzieci już mają traumę! Nie wiem co by było gdybym odkryła, że jakaś baba maltretuje moje dziecko a ja jeszcze za to płacę i ufam, że w czasie mojej pracy jest ono pod właściwą opieką... Niewiarygodne, że osoba uzależniona od alkoholu może wykonywać taki zawód. A taki wyrok to nie wyrok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i brawo, karzcie zapier***ać do 67 lat  to wtedy będziecie zbierać dzieci z ulicy, bo ślepa, głucha przedszkolanka zanim załapie, że nie ma dzieci to sami szybciej je odnajdziecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak to jest jak w instytucjach publicznych pracują praktycznie w 100% znajomi i rodzina... ludzie z powołaniem nie mają szans. jak osobiście bym k...we zdemolował
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba by było babona wytarmosić !!! A co, nie ma chętnych ?!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie powinna byc 1na 28dzieci tylko 2plus praktykantka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stara s..ce zrobic to co robila dzieciom. Publicznie zedrzec z niej ubranie wybatorzyc i wytarzac w gnoju a potem wypedzic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...