Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bombki i łańcuchy już w sklepach. W tym roku na święta wydamy więcej. Dzięki 500 plus

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 października 2016 r. o 08:47 Powrót do artykułu
Proponuje wyłożyc bombki już w sierpniu, ciekawe czy za parę lat, ktoś będzie pamiętał po co wogle ten cały cyrk, dokąd zmierza ten kraj?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niedługo podatki i inne opłaty wzrosną tak bardzo, ze osoby samotne, bezdzietne, lub z jednym dzieckiem, będą zachrzaniać na dwóch etatach i jeść suchary na śniadanie obiad i kolację, by inni którym do pracy zawsze było daleko mogli sobie kupić np. bombki na choinkę i kilka flaszek wódki na stół.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie kupię tych bombek, zarabiając 1100 na umowę zlecenie trudno myśleć o świętach w sensie wystroju wnętrza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artykuł na temat ludzkiej glupoty. Poza tym , dwa razy "dr. " , jak widać , z kropką .  Oj, dziennikarze . . . 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja proponuję, żeby bombki były w sprzedaży cały rok i wtedy tak nam sie znudzą, że nikt ich kupował nie będzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gratulacje dla merketingowców,bombki choinki i łańcuchy do nabycia w październiku czemu nie.ja bym osobiście poszedł krok dalej i zaczą już ozdoby bożo narodzeniowe sprzedawać tuż po świętach wielkanocnych.wyrazy współczucia dla tych którzy z takim pomysłem wy***yli i dla tych naiwnych którzy już o tej porze biorą udział w szopce która sie nazywa przygotowania do Świąt bożego narodzenia,a że robią to w październiku czemu nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie mam 500+ więc nie wydam, na bezpłatne książki moje dziecko nigdy się nie załapało, po raz pierwszy miało je dostać w 1. gimnazjum, ale w przyszłym roku 1. gimnazjum nie będzie a 7-klasistom nic nie obiecywali! W Święta będziemy gościć u Tych, którzy mają 500+
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z pisankami ? Może warto już o tym pomyśleć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też nie mam 500+. A miało być na dziecko. No coż widocznie Ci co robili bez opamietania zamaiast myśleć o tym jak zapewnić byt ,bezpieczeństo , wykształcenie zostali docenieni. Żyje z pracy własnych rąk i nie mam na prezenty świateczne. Na wakacyjny wyjazd tez mnie nie stać było. Trudno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...