Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Rusznikarz. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to proste w rosyjskiej Biedronce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chciał się bronić przed agresją ze wschodu... teraz zostaną mu tylko grabie i widły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ojtam ojtam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyjdą sowieci to będziecie z pestek strzelać. Prawo powinno być takie jak w Usa. Masz kasę to idziesz do sklepu i kupujesz nawet armatę. Jeżeli broń nie była użyta do przestępstw to oddajcie mu wszystko co do sztuki. Takie moje zdanie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyjdą sowieci to będziecie z pestek strzelać. Prawo powinno być takie jak w Usa. Masz kasę to idziesz do sklepu i kupujesz nawet armatę. Jeżeli broń nie była użyta do przestępstw to oddajcie mu wszystko co do sztuki. Takie moje zdanie. 
Jak by tak każdy miał broń to POjeby by długo nie POrządziły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyjdą sowieci to będziecie z pestek strzelać. Prawo powinno być takie jak w Usa. Masz kasę to idziesz do sklepu i kupujesz nawet armatę. Jeżeli broń nie była użyta do przestępstw to oddajcie mu wszystko co do sztuki. Takie moje zdanie. 
Na początek wypadałoby oddzielić broń od przedmiotów na których posiadanie nie jest wymagane pozwolenie, np. nóż składany, magazynki, tłumiki. zdekompletowany rewolwer hukowy "Start" i.t.p, a dopiero potem pokazywać, co znaleziono. No i ktoś miał dużo szczęścia, że nie pokaleczył się tą "ostrą" amunicją :D  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...