Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Budżet Lublina. Zobacz na co miasto wyda nasze pieniądze

Utworzony przez Staszek, 8 grudnia 2011 r. o 06:49 Powrót do artykułu
Jak widać Czuby mają silny lobbing u prezydenta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w mijającym roku pół czechowa wyremontowano, chodzi mi o główne ulice
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiepskich radnych ma ul.Trześniowska bo o remoncie tej dziadowskiej ulicy nic nie przeczytałem albo okulary mama za słabe.Glosowałem za radnymi z tego rejonu i namówiłem bardzo bardzo wielu znajomych ale na darmo ,drugi raz się nie nabiorę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panie prezydencie a jak z ulicą Zelwerowicza gdzie działki mają Darek Piątek sponsorujący panu kampanię i Jodłowski z Lewiatana. Tak to mąż Jodłowskiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wreszcie kośminek ma reprezentanta.. i hala przy gimnazjum nr 15 ma byc za 2 lata
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
My nie możemy doczekać się jakiejkolwiek drogi. W taką pogodę jak dzisiejsza do przystanku idziemy po błocie.DLATEGO nigdy więcej nie pójdę na wybory do rady dzielnicy Wrotków, bo owszem są aktywni przed wyborami, natomiast potem cisza...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może w końcu remont ul.Kalinowszczyzny...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin to wiocha i niestety same władze miasta na to ciężko pracują, kretyńskie plany , rozwoju, uwalanie zagranicznych inwestorów( patrz strefa ekonomiczna i kto miał być a kogo nie ma ) i silne lobby w ratusz pracujace nad rozwojem kilku pod lubelskich gmin, jeśli tak jest zarządzane miasto wojewódzkie to jak ma wyglądać rozwój całego województwa, w lublinie nie ważne czy jesteś z PO , PiS, SLD czy jakiejkolwiek innej partii bo ideowo wszyscy sa praktycznie tacy sami a najwazniejsze jest by nam czyli WŁADZY żyło się dobrze, żal serce ściska bo Lublin to piękne miasto niszczone kolesiostwem i rzucaniem kłód pod nogi tym którzy nie są nasi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ulica Zelwerowicza bardzo potrzebna!!!!!!!!!!!! Dzisiaj w korku na Willowej spędziłem 20 minut!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
drogi nie zminiejszą niezadowolenia bezrobotnych, a tych w lublinnie jest od groma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzisiejszy forsal czyli ekonomiczna część dziennika gazety prawnej przynosi zestawienie regionów pod względem dynamiki produktu krajowego brutto za rok 2009. Wynika z niego i z grafiki zawartej w tym artykule nie zbicie iż gospodarka regionu zarządzanego przez koalicję patii politycznych PO i PSL kurczy się tj. wykazuje ujemną dynamikę produktu krajowego brutto. Jest to fakt dla wielu czytelników znany jednakże po raz pierwszy przeczucie wielu ludzi zostało potwierdzone przez GUS i dane te zostały opublikowane przez ogólnopolską gazetę. Zatem odsyłam do omawianego artykułu źródło: http://forsal.pl/grafika/573824,86499,polska_b_zostaje_w_tyle_za_polska_a_mniej_zarabia_i_wolniej_sie_rozwija.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pętla na Granitowej otwarta przeszło rok temu, a dojście do niej będą planowali dopiero po dwóch latach. Następną zimę będziemy brnęli po śniegu lub błocie przez krzaki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zapraszam na bezpłatne szkolenia - jedyne takie w Lublinie: www.gis-szkolenia.pl warto skorzystać! zapraszam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...