Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
a co z pilsudskiego w kierunku lipowej? to tam najbardziej przydalby sie bus pas
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jawna kpina! Jak zwykle " mądrzy " urzędnicy z ratusza " usprawniają " i " ułatwiają " ludziom życie! No tak... zapomniałem, że oni przecież w mieście nie mieszkają tylko na obrzeżach... Te zakazy i nakazy skrętów tylko wszystko utrudnią, a korki jak były tak będą, bo chcąc nie chcąc racławickie to centrum miasta i żadne bus pasy tego nie zmienią. Na miasteczku akademickim i całej wieniawie nie można auta zaparkować, wjazd czy wyjazd to jakaś masakra, wszędzie trzeba stać słoik na słoiku, a oni jeszcze chcą zakazy skrętów robić? Lepiej by się wzięli za remont wyeksploatowanej nawierzchni na Racławickich. Światła pod Uniwersytetem Medycznym? To nie można ruszyć 4 liter pod KFC i przejść na drugą stronę? Faktycznie 150 metrów za daleko dla zapracowanego " urzędnika ". Proponuje zwiększenie obszaru objętego strefą płatnego parkowania bo tylko do tego " mądrale " się nadajecie! Lublin miastem inspiracji... tak ale do zwymiotowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że zanim wybudują te bussrasy obecna władzuchna poleci na zbity pysk i nastanie Prezydent z jajami, który nie będzie ulegał zbiorkom-terrorystom (nieudacznikom, których nie stać na samochód i swoje frustracje wyładowują na absurdalnych inicjatywach np. budowania buspasów).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to SM Lublin będzie miała nowe miejsca na trzepanie kasy do miasta, a korki zrobią się jeszcze większe. Lublin to nie W-wa, Kraków, Poznań czy Łódź, tu nie ma K U R W A miejsca na BUS Pasy. To jest chore żeby zmuszać kogoś do jazdy autobusem i utrudniać mu ruch. Dobrze ze uciekłem z tego chorego miasta i państwa absurdów.   Zawsze musi komuś coś przeszkadzać, ze sąsiad pali na balkonie to już trzeba go podjebać i tępić bo przeszkadza, nie ma ktoś samochodu to musi utrudnić życie tym co mają, bo zazdrość człowieka zżera. Ludzie powiem wam jedno P I E R D O L N I J CI E się w łeb bo wszystko wam przeszkadza, samochody papierosy, piwo. Jak wam się to nie podoba to wypier***ać do lasu tam będziecie mieli spokój, cisze, zero smrodu papierosowego, spalin. Nie umiesz żyć z innymi to się lecz i wypier***aj.   Sory za bluzgi ale musiałem się wyładować na chorych deb***ach którzy nie umieją żyć w społeczeństwie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin to miasto średniej wielkości, a ulice są wąskie, więc kretynizmy w postaci buspasów to jakiś chory pomysł wybranych idiotów. Obecnie jeżdżą autobusy i samochody i jakoś ludzie sobie radzą. Potrzebne są etakady, parkingi, nowe nawierzchnie i remonty chodników oraz KOSZE na śmieci, a nie buspasy. Może tak wrócić do furmanek? Są w pełni ekologiczne - drewniane i dodatkowo zagwarantowany nawóz naturalny na trawniki, a przy tym nie osiągają niesamowitych prędkości, zatem są bezpieczniejsze od aut.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W ogóle, ku wa postawcie zakaz ruchu na wjeździe do Lublina, niech to miasto wszyscy omijają szerokim Łukiem, niech się wyludni całkiem. To za MAŁE miasto na buspasy, jeżdżę po tym mieście od 20 lat. Trzeba byś idiotą totalnym żeby na racławickich robić bus pasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
święta racja tylko uciekać z Lublina !!! wszystko jest robione wbrew logice by tylko utrudnić funkcjonowanie w tym mieście!!! totalne bezmózgowcy w tym ratuszu!!! niedługo cofniemy się do średniowiecza  i najlepiej na koń  jako środek transportu!!! albo ćiżmy dobre sprawić i na piechotkę!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Buspasy na lubelskich ulicach to najgłupsza rzecz jaka można zrobić (no może poza olejna sygnalizacje świetlną, które tylko tamuje ruch i nic więcej) !!! Lubelskie ulice są za wąskie na to żeby wyznaczać tu buspasy. dodatkowo brak jest parkingów typu park-and ride. Przy prowadzanie strefy płatnego parkowania także zwracałem na to uwagę. Dlaczego u nas wszystko trzeba robić od d... strony ??!! Najpierw zbudujcie parkingi wokół centrum miasta, potem pobierajcie opłaty za parkowanie, a na końcu zobaczycie, drodzy niemyślący urzędnicy, ze buspasy staną się zbędne, bo okaże się ze większość ludzi woli dojechać autem do parkingu buforowego i tam go zostawić, a po centrum poruszać się autobusem. trzeba tylko ruszyc głową i robić wszystko po kolei a nie od końca !!! Bus pasy się nie sprawdzą, gdyż nie staną się alternatywą dla ludzi dojeżdżających do pracy własnymi autami, stworzą za to dodatkowe korki i spowodują, że jazda po mieście stanie się bardziej stresująca, a co za tym idzie niebezpieczna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie będą buspasy. Największym debilizmem jest wpuszczanie do centrum miasta samochodów. Całe centrum zakorkowane prze kilkanascie osób. Ja jeżdżę autobusami i jakoś żyje. Tylko tym wszystkim grubasom w samochodach zawsze będą przeszkadzały buspasy. Już zapomnieli do czego służą nogi. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie będą buspasy. Największym deb***izmem jest wpuszczanie do centrum miasta samochodów. Całe centrum zakorkowane prze kilkanascie osób. Ja jeżdżę autobusami i jakoś żyje. Tylko tym wszystkim grubasom w samochodach zawsze będą przeszkadzały buspasy. Już zapomnieli do czego służą nogi. 
  To W Y P I E R D A L A J do warszawy albo do lasu jak wcześniej wspominałem ! Ot właśnie pokazał się pierwszy którego zazdrość zżera że nie ma samochodu albo prawa jazdy bo egzaminu nie zdał i to teorii :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny dowód na to, że w UM pracują idioci oderwani od lubelskiej rzeczywistości.      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dodatkowy pas przy Plazie do skrętu w prawo,czyli z lewego trzeba będzie przejechać przez buspas i dopiero skręcać,A jak staną tam na światłach dwa autobusy to skęt do Plazy stanie się nie możliwy.A skręt z Lipowej w Krakowskie w prawo będzie ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to SM Lublin będzie miała nowe miejsca na trzepanie kasy do miasta, a korki zrobią się jeszcze większe. Lublin to nie W-wa, Kraków, Poznań czy Łódź, tu nie ma K U R W A miejsca na BUS Pasy. To jest chore żeby zmuszać kogoś do jazdy autobusem i utrudniać mu ruch. Dobrze ze uciekłem z tego chorego miasta i państwa absurdów.   Zawsze musi komuś coś przeszkadzać, ze sąsiad pali na balkonie to już trzeba go podjebać i tępić bo przeszkadza, nie ma ktoś samochodu to musi utrudnić życie tym co mają, bo zazdrość człowieka zżera. Ludzie powiem wam jedno P I E R D O L N I J CI E się w łeb bo wszystko wam przeszkadza, samochody papierosy, piwo. Jak wam się to nie podoba to wypier***ać do lasu tam będziecie mieli spokój, cisze, zero smrodu papierosowego, spalin. Nie umiesz żyć z innymi to się lecz i wypier***aj.   Sory za bluzgi ale musiałem się wyładować na chorych deb***ach którzy nie umieją żyć w społeczeństwie.
TO DOBRZE, ŻE ZROBIŁEŚ TO W DOMU PRZED LUSTREM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To W Y P I E R D A L A J do warszawy albo do lasu jak wcześniej wspominałem ! Ot właśnie pokazał się pierwszy którego zazdrość zżera że nie ma samochodu albo prawa jazdy bo egzaminu nie zdał i to teorii :D
PODOBNO TY UMIESZ ŻYĆ W SPOŁECZEŃSTWIE :):)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe co hazardziści proponują dla płacących podatki właścicieli 4 kółek.???Udogodnienia będą mieli inni ale kosztem nich.Pytam,a co dla nich ?Następny fotoradar?Czy etat w policji i straży miejskiej???Władza co raz zwiększa etaty scigaczy obywateli ,bo sie zbliża koniec kadencji,a to jest odwrotnie proporcjonalne do kiełbasy wyborczej!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam, gdzie jest miejsce na buspasy nie ma takiej potrzeby a tam gdzie jest taka potrzeba nie ma miejsca. Idiotyzm niestety. A co do drogi dla rowerów na jakimś chodniku to niech się pukną w łeb. tylko pasy w jezdni!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...