Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Była wicewojewoda nie dostała pracy w ARiMR

Utworzony przez AntyPoPiS, 4 sierpnia 2012 r. o 16:04 Powrót do artykułu
jak nie w ARiMR to etat dostanie gdzieś indziej. Jak zwykle praca dla ludzi władzy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedna pani H.S Ciekawe czy zarejestrowała się w miejskim urzędzie pracy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe jakie ma kwalifikacje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nie dostała w tym ari... cośtam cośtam, to chyba dostała lepszą posadkę? gawiedź oczekuje informacji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może znajdzie w kasie w TESCO pewnie jeszcze są wakaty ! a cóż żadna praca nie hańbi najwyżej niektóra męczy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może znajdzie w kasie w TESCO pewnie jeszcze są wakaty ! a cóż żadna praca nie hańbi najwyżej niektóra męczy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak mnie wku***ają te przynależności do partii, kiedyś trzeba było należeć do PZPR aby otrzymać kierownicze stanowisko a teraz do wiodącej partii, i co, nic się nie zmieniło, pieprzona solidarność do czego doprowadziła, do rozpieprzenia naszego kraju, bo już nic w nim nie mamy swojego, wszystko wysprzedane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
jak mnie wku***ają te przynależności do partii, kiedyś trzeba było należeć do PZPR aby otrzymać kierownicze stanowisko a teraz do wiodącej partii, i co, nic się nie zmieniło, pieprzona solidarność do czego doprowadziła, do rozpieprzenia naszego kraju, bo już nic w nim nie mamy swojego, wszystko wysprzedane
Dlatego raz sierpem raz młotem tą komunistyczną hołotę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo tam trudno sie dostać. Wiem, bo ze trzy razy ... i nic. Pewnie mam za niskie kwalifikacje (nie mam nóg do szyi, 21 lat i trzech fakultetów). Ale mała operacja, bazarek przy PKP i wizyta u Rektora - kto wie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie ciekawi jakie wykształcenie ma ta żenująca poziomem swoich wystąpień (jako wicewojewoda) osoba. Typowałbym psychologię albo pedagogikę. A to średni związek ma z rolnictwem. Żal jakie politycy mają parcie na kasę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ks Adam napisał:
Dlatego raz sierpem raz młotem tą komunistyczną hołotę.
już dawno nie ma komunistycznej hołoty, od lat rządzi solidarnościowe złodziejstwo, bo za komuny kraj istniał a odkąd solidarność objęła rządy rozkradzione zostało prawie wszystko w naszym kraju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ech, a nie zastanowiliście się nad tym ? "Zgłosiło się 6 kandydatów, z czego 4 spełniło wymogi formalne. Konkurs został zamknięty, bez wyboru kandydata do zatrudnienia - informuje ARiMR " .... trzymają fuchę dla jeszcze 'lepszego" znajomka, he he.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Był wolny wakat po Marku Skomorowskim". Wakat, to wolne, nie zajęte stanowisko, miejsce pracy. Cóż zatem znaczy " wolny wakat" ? Tautologia ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
już dawno nie ma komunistycznej hołoty, od lat rządzi solidarnościowe złodziejstwo, bo za komuny kraj istniał a odkąd solidarność objęła rządy rozkradzione zostało prawie wszystko w naszym kraju
Jaki był BOLEK,to każdy wie,taka była i jest solidarność,dopchały się komuchy i konfidenci do władzy i zapomnieli o idei i wartościach solidarności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawnik napisał:
Jaki był BOLEK,to każdy wie,taka była i jest solidarność,dopchały się komuchy i konfidenci do władzy i zapomnieli o idei i wartościach solidarności.
BOLKA POświęcili,a ilu takich jak BOLEK siedzi jeszcze w strukturach solidarności i w obecnym rządzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe, jaka była przyczyna nie rozstrzygnięcia konkursu? A może nie wystartowała "właściwa" osoba?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To są pozorowane działania,które doprowadzą że Pani dostanie super pracę.Zwykłemu smiertelnikowi trzeba planowo pokazać,że wszyscy mają kłopoty z pracą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...