Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Były prezes MPWiK powalczy o dobre imię przed sądem

Utworzony przez 100 g., 27 kwietnia 2011 r. o 18:46 Powrót do artykułu
och jaki on biedaczek, pokrzywdzona dziecinka, aniołek sliczny - nie mogę powstrzymać łez !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tadeusz, wyrasz w cuglach, ale "towarzystwa" to raczej niczego nie nauczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"MPWiK zadeklarował w tej sprawie możliwość zawarcia z Fijałką ugody przed Sądem" Dostanie chłopina kilkadziesiąt lub kilkaset tysięcy PLN odszkodowania z kieszeni wszystkich podatników i po krzyku. Nikt stratny nie będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
"MPWiK zadeklarował w tej sprawie możliwość zawarcia z Fijałką ugody przed Sądem" Dostanie chłopina kilkadziesiąt lub kilkaset tysięcy PLN odszkodowania z kieszeni wszystkich podatników i po krzyku. Nikt stratny nie będzie.
Jakich podatników??? To jest spółka, a nie urząd. Jak już chcesz się popisać komentarzem, to chociaż faktów się trzymaj, a nie dupy je wyciągasz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co niby miał skomentować Wagner jak nie ma bladego pojęcia o tym czym pożał sie Boże zarządza. Jakoś nikt nie mówi że od kwietnia jest już trzeci prezes w MPWiK. Młodzik bez stażu i od cukierów który POmagał prezydentowi Żukowi likwidować CUKROWNIĘ. Tak asłużył na ciepły stołek w MPWiK.Tak wygląda POlityczka kadrowa w naszym mieście. Nie dba się o kierszeń mieszkańców tylko napycha własną i swoich POwskich kolesiów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to ciekawe! Nie było KONKURSU!!!. Przygotowałem papiery i miałem je złożyć. Prezydencie ZUK gdzie ta transparentność którą pan obiecywał. Chyba jest tylko w nazwie farb do malowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...