Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ludzie jak jest ekipa to wiadomo, że nie wszyscy robią non-stop tylko się zmieniają. To jest całkowicie normalne, na Zachodzie również tak się pracuje. Tylko jakoś u nas są jęki. Inna sprawa jest kiedy jest ekipa a nikt nie robi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robotę trzeba szanować ,bo trudno o inne kontrakty.Dlatego ceny są tak wysokie na wykonanie inwestycji.Jakie to typowe dla terenu pomiędzy Bugiem i Odrą.I pomyśleć,że kiedyś była tu P O L S K A !!!Kto wie-może jeszcze kiedyś będzie?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale z całą pewnością nie pod rządami solidaruchopochodnych!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to po co to zamykali, skoro nic nie robią? a może za duży okres na wykonanie prac wynegocjowali i teraz mają czas
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"....Liczymy, że do końca listopada przy dobrej pogodzie przebudujemy skrzyżowania 3 Maja z ul. Wojska Polskiego i Krakowskim Przedmieściem – wyjaśnia Mirosław Kalinowski z biura prasowego UM....." Cha cha liczcie , liczcie, zakładajac , ze kopiecie w obrębie I pasa umocnień miejskich z XVII w i okolicy nieistniejącego kościoła bernardynów , napewwno nie będzie niespodzianek (archeologicznych) i termin szlag trafi , stawiam 100-! , ze za miesiąc o tym przeczytamy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie!!! Bez znajomości przepisów i procedur to można sobie pokomentować, ale przez szybkę samochodu, do tego gościa co na łopacie jedzie... Mostostal wygrał przetarg, w którym jasno i ściśle było określone co jak i na kiedy. Jeżeli teraz "Miasto" robi problemy, konkurencja z przetargu zniechęca podwykonawców to sory... troche pokory. Jak nie wyrobią się w czasie choćby 1 dzień, to w umowie mają przewidziane kary!!! Więc to kwestia "Miasta" jak wyegzekwuje tę robotę, i poprawność realizowania podpisanej umowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Związkowa miała być skończona do 3, sorry 6 maja a tu 19 maj i dalej koparka jeździ po tej ulicy i stwarza zagrożenie cofając i nagle wyjeżdżając na ulicę przed osobówki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stefan napisał:
Ludzie!!! Bez znajomości przepisów i procedur to można sobie pokomentować, ale przez szybkę samochodu, do tego gościa co na łopacie jedzie... Mostostal wygrał przetarg, w którym jasno i ściśle było określone co jak i na kiedy. Jeżeli teraz "Miasto" robi problemy, konkurencja z przetargu zniechęca podwykonawców to sory... troche pokory. Jak nie wyrobią się w czasie choćby 1 dzień, to w umowie mają przewidziane kary!!! Więc to kwestia "Miasta" jak wyegzekwuje tę robotę, i poprawność realizowania podpisanej umowy.
Ty to wiesz i ja to wiem, ale pani iwona nie wie, ona oczekuje pracy jak w obozie, bo to przeciez robol, ciekawe czy ona pracuje tak jak wymaga tego od innych, tylko narzekac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prasa, zwłaszcza lubelska, oraz "specjaliści"-malkontenci. Te dwie grupy zawsze, ale to ZAWSZE znajdą powody do narzekań. Nie było remontów - źle. Są remonty - źle. Jakkolwiek absurdalnie to zabrzmi, ja z radością stoję w korkach spowodowanych robotami drogowymi, bo przez dwie prezydenckie kadencje na to czekałem. W takich korkach mogę stać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polscy pracownicy fizyczni to banda kebaby i zlodzieji pospolitych!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak jak został rozpisany przetarg i wszystkie warunki w nim zawarte, tak będzie pracować wykonawca. jakby urzędnicy UM napisali, że przebudowa tego skrzyżowania ma być zrobiona w miesiące, to ten co by wygrał, zrobiłby wszystko aby wyrobić się w terminie. niestety urzędnicy dali "bardzo" dużo czasu, dlatego nie potrzeba rzucać wszystkich sił jeśli można na spokojnie nie spiesząc się, zrobić to w 5. ps- ciekaw jestem jak wyglądał przetarg na "remont" głównej siedziby PKO BP przy Krakowskim? ilekroć nie spojrzę przez okno, zawsze spora część robotników sobie odpoczywa podziwiając przechodzące niewiasty:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rowerem nie ma żadnych korków, tylko najwięksi fantycy stania w korkach spalinach i skwarze sobie funduja takie atrakcje i jescze pretensje heheh co za prostaki, oczywiscie nie licze tych ktorzy autem pracuja , mowa o paniach ktore nigdy na rower nie wsiada tak jak do autobusu bo korona spadnie mezcyzni to samo yooo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polscy drogowcy to banda leniwców bez narzędzi odpowiednich do pracy brak dobrej organizacji to w polce tez standard no i ten polsko-chiński asfalt czy co tam daja na te drogi tez do dupy i prosze mi nie mowic jacy Ci drogowcy dobrzy ze remontuja. Powinni to zrobic qrwa szybko i dobrze bo placimy za to wszyscy czy tego chcemy czy nie i to glownie przez drogowcow mamy takie drogi jakie mamy bo oni sa organem ktory powinien utrzymywac je w dobrym stanie. Wystarczy przeczytac raport NIKu na temat polskich dróg zaledwie połowa nadaje sie do uzytku. Brak słów. Jezdze nieduzo ale wystarczajaco zeby co rok wymieniac tuleje w aucie. A jak panowie lubią postać w korku wydac wiecej na paliwo stracic czas i do tego sie jeszcze podenerwowac to mają coś nie tak z głową. Z innymi sie zgodze ze tez wina urzednikow ktorzy zamiast zalaczyc paragraf ze roboty maja sie odbywac przy najmniejszym natezeniu ruchu a najlepiej to w nocy zeby nikomu nie przeszkadzac + krotszy termin robót. Wtedy wiecej firm by zarobilo roboty bylyby wykonane szybko bo nie tylko jedna firma nachapalaby sie przetargami zeby miec co robic i przerzucac robotnikow z budowy na budowe ... przeciez za ich czas tez placimy. Mozna by dlugo debatowac ale moral jest jeden kupcie sobie auta terenowe bo szybko to sie nie zmieni a podejrzewam ze bedzie jeszcze gorzej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Korki nie biorą się "od tak-z niczego"! Mieszkam w Lublinie od niedawna ale już zauważyłem przynajmniej kilka dziadków,którzy "jadą do kiosku po gazetę" i tworzą korki zamiast sprzedać auto i przesiąść się na MPK -wszak mają darmowe bilety. Ja też mam niezłe auto,ale biorę go tylko do jazdy za miasto-a po mieście wygodniej jest jeździć MPKami i nie trzeba się martwić "gdzie tu na mieście auto postawić?".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~bambosh~ Ty musisz być konkretnym deb***em i musisz mieć nieodwracalnie uszkodzone to "coś" co masz pod czaszką bo mózgiem nazwać tego si nie da matole. Ciebie powinno się sprzedać do badań eugenicznych bo takiego idioty i kretyna już dawno na DW nie było tak popieprzonego osobnika. Nie masz co robić pusty dzbanie? Za naukę się weź pustaku a ni piszesz bzdury od których rzygać się chce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maksellus Łoles napisał:
~bambosh~ Ty musisz być konkretnym deb***em i musisz mieć nieodwracalnie uszkodzone to "coś" co masz pod czaszką bo mózgiem nazwać tego si nie da matole. Ciebie powinno się sprzedać do badań eugenicznych bo takiego idioty i kretyna już dawno na DW nie było tak popieprzonego osobnika. Nie masz co robić pusty dzbanie? Za naukę się weź pustaku a ni piszesz bzdury od których rzygać się chce.
Ha!Ha! -a Ty to jesteś pewnie "Pełny Dzban" skoro ja "Pusty"... W wieku 36 lat to chyba trochę za późno dla mnie na naukę... A Ty to chyba jesteś tym wyżej wspomnianym "Dziadkiem,który do kiosku jeździ po gazetę" skoro Cię aż tak to zabolało ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...