Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ceny grzybów w Lublinie. Nie jest tanio

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 września 2017 r. o 20:26 Powrót do artykułu
Jak patrze na te twarze, stroje, tipsy itp. to jestem pewien że to jakas prowincja europy, może nawet z ukrainy tymi lasami przywedrowali. Koszmar
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No całkiem ładne grzybki ma ta pani ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Jak patrze na te twarze, stroje, tipsy itp. to jestem pewien że to jakas prowincja europy,  może nawet z ukrainy tymi lasami przywedrowali. Koszmar
 bo to są napewno osoby, które nie dostają za darmo 500+ i nie stać ich na lepszą odzież czy lakier do paznokci, bo ci co dostają 500+ to oni się nie zajmują zbieraniem i sprzedażą grzybów, bo oni więcej za darmo dostają i leżą a nie się męczą z grzybami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty od tego 500+ to masz jakąś obsesję. Myślisz, że mało jest normalnych rodzin z dziećmi, tylko sama patologia, gdzie nikt nie pracuje? Wydaje Ci się, że za 500 zł można utrzymać jedną osobę przez miesiąc? Nie wiem kim jesteś, ale wydaje mi się, że natura bardzo skąpo Cię obdarzyła i nie jesteś zdolny do prokreacji, stąd zazdrość wręcz obsesyjna na punkcie 500+
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co tam grzyby, pańcia ładna....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z taką grzybiarką to zbierałbym :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Atam grzyby, ta Pani mi się podoba ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co dzisiaj z podstawowych produktów żywnościowych ma nie wzbudzającą negatywnego za***enia cenę ? kilogram czereśni w sezonie, cena nie spadała poniżej 18 zł , dzisiaj kilo węgierki to koszt 6 zł + , zeszłoroczne jabłko zakupione u sadownika za 60 gr. kosztuje 2.99 /kg .... nie wspomnę o maśle które z 4 zł zawędrowało do ponad 6 zł za kostkę. spojrzyjmy na wędliny - te w których zawartość mięsa wynosi ponad 80% ,które dwa lata temu kosztowały 18-22 zł /kg dzisiaj kosztują 10 zł więcej. jaki efekt tej polityki ? a no jedni mają 500 + (o czym głośno się mówi ) a emeryci i renciści mają 1000 - nic się nie zmienia ,dzisiejsza władza jakoś póki co nie wykazała się siłą wobec silnych natomiast tych słabych upokarza tak samo jak te wcześniejsze za czasów kani,jaruzelskiego,wałęsy,kwaśniewskiego ....nie wspomnę już o komorowskim który wyjątkowo dbał o własną michę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grzyby grzybami. ale nóżki ten dziewczyny a szczególnie jej uda są chyba bardziej atrakcyjniejsze niż te grzybki które trzyma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja swój sklep zaopatruję w grzyby w firmie ***grzybylesne.eu. To sprawdzony dostawca, który oferuje wyjątkowej jakości towar w konkurencyjnej cenie. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Polecam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...