Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Co dalej ze szpitalem dziecięcym (wideo)

Utworzony przez k2, 2 stycznia 2008 r. o 21:29 Powrót do artykułu
Ale straszne pieniądze chcą !JA jako piekarz mam 4 tys.netto.Nawet dziady cenić się nie potrafią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Noto za Twoje wypieki DZIEKUJE za Ciebie TEZ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co do negocjacji. Właśnie dyrekcja DSK w sposób znany tyklo w PRL czyli metodami SB czy UB, wieczorem prowadziła indywidualne zastraszanie poszczególnych lekarzy dyżurnych, grożąc między innymi blokowaniem staży, utrudnieniami w ewentualnym ponownym zatrudniemiu. Stwierdziłą również iż niektóre z klinik są zbędne. To nic innego jak mobbing. Ale myślę że w poniedziałek powinna zainteresować się tym prokuratura. Dziwne jest równiez że rektor AM nie zajmuje stanowiska. Ale cóż się dziwić, popiera dyrektorów. Ciekawe, ciekawe a tu przecież wybory na uczelniach za 3 miesiące. No i reelekcja by sie przydała. Ogólnie takiego miernego, zacofanego miasta (w któreym rządzi kampania buroczano-ziemniaczana)to w całej tej naszej UE nie znajdziecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...