Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Co wyrośnie obok Stokrotki przy ul. Willowej?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 1 września 2016 r. o 10:24 Powrót do artykułu
mieszkańcy Willowej i os. Botanik oczekują budowy stacji paliw. To naprawde nam się należy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak popieram, stacja paliw na botaniku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oczywiście stacja paliw nam się należy, może jakaś spalarnia zwłok, basen o wymiarach olimpijskich i studnia z wodą życia. Weź się gościu uspokój na nic nie czekamy oprócz zakończenia budowy skrzyżowania na Ducha i normalnej jazdy do pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idioci. A gdzie parking dla tego nowego centrum? Pod ziemią czy mieszkańcom między blokami samochody się upchnie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To rozumiem że klienci tego sklepu parkować będą teraz po całym osiedlu Botanik z chodnikami włącznie??? Czy inwestor zostawi łaskawie dla swoich klientów z 5 miejsc parkingowych???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a wlasnie ze czekamy na stacje paliw gosciu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba tylko ty jeden ...gościu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Idioci. A gdzie parking dla tego nowego centrum? Pod ziemią czy mieszkańcom między blokami samochody się upchnie?
piechotka dla zdrowia, slabiaki nie dadza rady przejsc kilkaset metrow spacerkiem:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do goscia...a ty w czyim imieniu sie wypowiadasz??swoim czy jakiejs grupy??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
do goscia...a ty w czyim imieniu sie wypowiadasz??swoim czy jakiejs grupy??
w imieniu grupy posiadaczy pojazdów silnikowych, którzy mają prawo kupić paliwo w swojej okolicy a nie kilka km dalej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak dla pogodzenia paliwożerców.  Na Zelwerowicza ma być stacja paliw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako posiadacz pojazdu silnikowego mieszkający na Botaniku chciałbym powiedzieć ze ten gość nas nie reprezentuje. Nie chcemy stacji benzynowej przy willowej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jako posiadacz pojazdu silnikowego mieszkajacy na botaniku chce powiedziec ze ten gosc mnie reprezentuje, ja tez chce stacji paliw na botaniku, tak i wielu innych posiadaczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tez chce paliwa, a nie jezdzic tankowac naokolo przez pol miasta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stacja paliw na botaniku!!!jest niezbedna!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak jest...tankowanie na osiedlu a nie jazda po miescie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
on ma malutki silniczek i malutki bak w samochodziku, dlatego potrzebna mu kolejna stacja benzynowa. Niestety ciężko pokonać odległość między kolejnymi stacjami i po to mu potrzebna kolejna :) ja też żadnej stacji benzynowej nie chcę a mam bardzo paliwożerny samochód, ale daję radę dojechać do jakiejkolwiek stacji w okolicach Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tia, masto już wymyśliło na osiedlu Botanik targowisko, z którego nie chcą korzystać ani sprzedający, ani kupujący. Wymyślając to targowisko chyba miejski "spec" nie skonsultował jakie są potrzeby sprzedających, choćby co do pwierzchni stoisk, i wymyślił taki badziew, z którego naprawdę nikt nie chce korzystać, nawet po obniżeniu cen wynajmu przez miasto. Poza tym komu się chce ze stokrotki lecieć z zakupami na oddalowne o 300m targowisko? Wydali na jego przygotowanie ponoć 200 tys., a plac stoi kolejny rok w kompletnie niewykorzystany.  Jak widać ten sam "spec" zabiera teraz parking, który w godzinach szczytu jest cały zapełniony, a wymyśla nowy obiekt z dużo mniejszym albo  w ogóle bez parkingu. To już lepiej żeby pomyśleli o budowie nowego obiektu właśnie gdzieś w okolicach targowiska. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci  tzw. ' mieszkańcy Botanika ' , którzy  czekają na stację paliw  według mnie są podstawieni bo  nie wierzę w  to , że  jakikolwiek rozsądny człowiek  chciałby  pod  swoim  oknem taki obiekt. Stacja paliw tak  , ale  w  obszarze  mało  zabudowanym   a nie  w  środku  osiedla.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem tzw mieszkancem botanika z ul, willowej i chce tankowac na osiedlu, a nie jezdzic przez pol miasta zeby zatankowac...a ty szanowny gosciu z bardzo paliwozernym autkiem...zal mi ciebie, ze tyle wydajesz na to paliwko...a rozumu to niestety nie da sie kupic...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...