Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Modliszki są i na Bronowicach. Taką jedną znalazłam w swoim mieszkaniu i - przyznam - przestraszyła mnie, bo wielki zielony stwór wspinał się po moim ubraniu (siedziałam koło otwartego okna). Wystawiłam ją na parapet za oknem i za chwilę już jej nie było. Czy przeżyła? - nie wiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja złapałem w zaparzaczkę od kawy i wsunąłem kartkę, strasznie sie rzucała w tym naczyniu (kawy nie było) więc musiała się bardzo bać. Weszła do mieszkania na 2 piętrze, wyniosłem ją na trawę i ciekawi mnie co dalej z nią było
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moja była przypomina mi modliszkę - wysoka, chuda, złośliwa i kąśliwa, do tego agresywna, na szczęście teraz się znęca nad kimś innym :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty Guest lecz ty się...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to koniec inwestowania w górkach Czerchowskich - tereny chronione
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OS. BOTANIK - MIAŁAM W MIESZKANIU W TYM ROKU JE 3 RAZY. ZA KAŻDYM RAZEM WYGONIONE ZA OKNO. JA NICZEGO (OPRÓCZ PAJĄKÓW ) NIE ZABIJAM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pająki zabijasz? Po... grzało cię!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pająki zabijasz? Po...grzało cię!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moja była przypomina mi modliszkę - wysoka, chuda, złośliwa i kąśliwa, do tego agresywna, na szczęście teraz się znęca nad kimś innym :-)
Ciesz się, że ci głowy nie odgryzła w czasie stosunku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem kto wymyślił, że modliszka "może boleśnie ugryźć". Co za idiotyzm... Ważka też teoretycznie może ugryźć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
XDDDDDDDDD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za idiota to napisał. Choduję modliszki od 4 lat i nawet nie jestem w stanie sobie wyobrazić czym może ugryźć. Tak to jest kiedy człowiek z zerowym doświadczeniem zabiera się za pisanie artykułów. Nie polecam tej strony...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...