Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Coraz więcej zakażeń szpitalnych w woj. lubelskim. Sanepid wylicza przyczyny

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 października 2017 r. o 09:49 Powrót do artykułu
Głównym powodem jest nieprzestrzeganie higieny przez personel. Salowe rozdają talerze ze śniadaniem, bez rękawiczek albo w rękawiczkach jednorazowych chodzą pół dnia, jadą w nich z kuchni windą, korytarzem, macają wszystko po drodze a potem siup - chlebek na talerzyk brudnymi łapkami. Trzeba trochę wyobraźni użyć i zachować standardy, to się polepszy. Płyny do dezynfekcji dla osób odwiedzających, aby wychodząc czy wchodząc mogli umyć ręce, wycieraczki-maty dezynfekujące i przede wszystkim świadomość oraz działania edukacyjne. Leżałam w szpitalu kilka dni i jak ktoś wychodzi z toalety i "myje" ręce samą wodą to przepraszam bardzo ale nie trzeba być naukowym geniuszem aby stwierdzić przyczynę takiego stanu rzeczy. Mam małą obsesję na punkcie czystych rąk i bardzo zwracam uwagę na ten aspekt. I niestety to co widzę, przeraża mnie. Elementarny brak higieny wśród społeczeństwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaglądajcie co jakiś czas na nefrologię i kardiologię na Kraśnickiej. Sraczki na okrągło. Lekarze idą z sali do sali-bez rękawiczek, tym samym stetoskopem badają innych, bez żadnego odkażania. Salowa jedną ścierą przelatuje wszystkie szafki. Czy jest lepszy sposób na roznoszenie wirusów, bakterii. Kiedyś na neurologii salowa rzuciła ścierę i przyszła mi odłączyć kroplówkę, bo pielęgniarki zajęte.. Szpitale są bardzo mało higieniczne!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny artykuł sponsorowany przez lobby farmaceutyczne? Szczepionki zalegają wam w magazynach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może potrzebny dodatek do podwyżki na mycie rąk? druga Grecja?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Kolejny artykuł sponsorowany przez lobby farmaceutyczne? Szczepionki zalegają wam w magazynach?
 Na szczepionki jest popyt i bez lobby. Wiesz, ludzi jednak motywuje wizja przeżycia, nie musimy palcem kiwać. Co więcej, jak dobrze pójdzie, już niedługo dzięki rodzicom nie szczepiącym swoich dzieci wybuchnie jakaś epidemia, parę maluchów umrze a ludzie będą się bili o nasze szczepionki. Także jesteśmy spokojni. Ale dziękujemy za troskę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...