Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czego ci ludzie nie rozumieją ? Gospodarka odgórnie planowana dawno się skończyła i trzeba było w przetargu zaoferować coś co chce kupujący a nie to co się akurat tam ma....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To potwierdza, że PO i PSL na Lubelszczyźnie przespali cały 2015 rok. Nie dziwi więc wynik wyborczy. A tym pismem tylko się ośmieszają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie uzyska a musi uzyskać!!! Obietnica jest obietnica...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czego ci ludzie nie rozumieją ? Gospodarka odgórnie planowana dawno się skończyła i trzeba było w przetargu zaoferować coś co chce kupujący a nie to co się akurat tam ma....
a to mnie zaskoczyłeś...! nie wiedziałem że jeszcze ktoś wierzy w mit wolnego rynku... Nie po to "inwestowano" w zadymę w Ukrainie żeby teraz Polska zarobiła na kontraktach zbrojeniowych...! A propos: to PiS obiecują unieważnienie tego przetargu nie wiedział że już są podpisane umowy...? Więc nich się teraz nie zasłania podpisanymi już kontraktami tylko anuluje przetarg (co niejednoktrotnie czyniono w innych branżach...) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Beka z PP i PSL!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie z PIS-u społeczeństwo uwierzyło wam, zróbcie wszystko aby ta nadzieja nie prysła jak bańka mydlana, trzeciego razu może nie być-miłej zabawy sylwestrowej ,oby nasze oczekiwania spełniły się!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czego ci ludzie nie rozumieją ? Gospodarka odgórnie planowana dawno się skończyła i trzeba było w przetargu zaoferować coś co chce kupujący a nie to co się akurat tam ma....
a to mnie zaskoczyłeś...! nie wiedziałem że jeszcze ktoś wierzy w mit wolnego rynku... Nie po to "inwestowano" w zadymę w Ukrainie żeby teraz Polska zarobiła na kontraktach zbrojeniowych...! A propos: to PiS obiecują unieważnienie tego przetargu nie wiedział że już są podpisane umowy...? Więc nich się teraz nie zasłania podpisanymi już kontraktami tylko anuluje przetarg (co niejednoktrotnie czyniono w innych branżach...) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
buahahaha drodzy wyborcy oświadczam iż mamy was gdzieś...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech wznowią produkcję tanich motocykli które można samemu naprawić w każdym garażu samodzielnie.Teraz są dobre materiały, precyzyjne maszyny. Będzie dobra jakość. Będzie dużo chętnych zwłaszcza dla małych pojemności które nie wymagają prawa jazdy na motocykl.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krystowski nie jest już prezesem PZL Świdnik SA. Radni powinni to wiedzieć !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Macierewicz będąc teraz szefem MON,ma konkretny wgląd w to,czego potrzebuje Polska armia.Widzi teraz zapewne że Caracal był najlepszym wyborem,jeśli chodzi o helikoptery.Ja uważam jednak że PZL nie jest na straconej pozycji. W końcu są zbrojeniówką,więc mogą tworzyć inne maszyny lub broń.MON za to mógłby nakręcić klientów na Świdnickie helikoptery zagranicznych inwestorów,w ramach takiej rekompensaty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to kto jest teraz do kurtki wodnej prezesem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marku Kosie! Co tam u BUREGO? Zimno w celi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękujemy Max youtube.com/user/MaxTVTUBE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...