Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dlaczego zanika prąd w Lublinie?

Utworzony 19 października 2015 r. o 13:20 Powrót do artykułu
Przeprasza, że przeszkadzam kto teraz zapłaci za ustawienie zegarka w mojej kuchence gazowej ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
twoja stara
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś odwalił fuszerę . Zanik prądu na 1 min.? To co można zrobić w 1 min. ? Opuścić wajchę i ją podnieść .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mozna np przywrocic zasilanie w 1 minute ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Guest czytam Twoje komentarze od jakiegoś czasu i stwierdzam że brakuje Ci zajęcia; ) ) Nie znasz się czlowieku a bierzesz się za komentarz. Żenada.Bez urazy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słono się płaci za energię elektryczną a tu takie numery. Polska energetyka wprowadza unijne standardy tylko nie wiem w czym. W żadnym kraju starej unii nie ma opłat za przesył, gotowość. Tam ludzie płacą za to co zużyją. Tylko w byłych krajach postkomunistyczny takie opląty pozostały. Ale z czegoś armię zatrudnionych trzeba utrzymać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słono się płaci za energię elektryczną a tu takie numery. Polska energetyka wprowadza unijne standardy tylko nie wiem w czym. W żadnym kraju starej unii nie ma opłat za przesył, gotowość. Tam ludzie płacą za to co zużyją. Tylko w byłych krajach postkomunistyczny takie opląty pozostały. Ale z czegoś armię zatrudnionych trzeba utrzymać.
Co ty pindolisz? Znasz się chociaż na tym co piszesz? Ciesz się, że tylko na minutę nie było energii i pewnie gdyby tu nie napisali to nawet byś o tym nie wiedział. btw... przeczytaj umowę o sprzedaż energii i wbij sobie do łba, że jednorazowo możesz nie mieć prądu przez 16 godz. przy przerwie planowanej i 24 przy nieplanowanej i jest to zgodne z rozporządzeniem odpowiedniego ministra :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faktury za zużycie prądu są obliczane na " oko", a ludzie bez sprawdzania - płacą ! Czy ktoś kompetentny może je sprawdzić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Możecie nie wierzyć, ale z Dystrybucją i Obrotem mam styczność codziennie. Za prąd nie płacicie losowo - utrzymanie ciągłości infrastruktury jak i przesył jak najbardziej. Wyjaśniam dla pajacyków co krzyczą w niebogłosy jak im Polska nie pasuje i idą marudzić pod sklep z piwem: 1. Utrzymanie infrastruktury wiąże się z tym, że jak np. będzie klęska żywiołowa gdzie Dystrybucja musi nałożyć hajs w grubych milionach to żebyś miał prąd w ciągu 24h a nie czekać, aż reszta Polski zapłaci rachunki, albo żeby kupowali od Enea, albo innych sąsiadów (już nie licząc o tym, że i tak dużo nie kupią bo są umowy, prawa rynku i unijne "postulaty"..i nie na długo z tych samych względów) 2. Obrót liczy na oślep ... aż mi się ręce same klasnęły w gest braw (serio :) ) Dla twojej skrupularnej bądź skompresowanej wiedzy -> ENERGII NIE DA SIĘ MAGAZYNOWAĆ! Na zasadzie Twojego zużycia, dodatkowych opłat utrzymania i strat przesyłu wyliczany jest koszt dostarczenia i opłacenia prądu. Dlatego możesz dostać rachunki tzw. FORECASTy. Poza tym jest takie coś jak http://ebok.gkpge.pl/tutaj możesz sobie sobaczyć swoje rachunki jak jesteś taki waleczny. Sam se sprawdź   Dodatkowo - Obrót i Dystrybucja to są spółki GK PGE, czyli Grupy Kapitałowej Polskiej Grupy Energetycznej...GRUPY do jasnej chole^&! Oni sami sobie nakładają rachunki kiedy trzeba! Jest jeszcze EO! EJ! GiEK! Dlaczego zamiast pisać, że jest drogo to się nie dowiesz, że tak na prawdę spółki mają się dobrze bo jest monopol. Nie na dostawców - na umowy! Możesz zmienić dostawcę, ale co z tego jeżeli będzie korzystać z infrastruktury innego...ja pierdaczę. Mało? Jeżeli tak bardzo chcesz to masz wolny kraj, kupuj prunt (!) od niemca..przecież oni i tak go wytwarzają na naszym węglu i z atomu. BTW: Tak między nami - ludzie z Dystro Lbn są najlepszymi technikami jakich spotkałem. Nie Łódź, Rzeszów i inni debi$%. A "akcyzę" czy podatek jak kto woli za prąd nawet tak dokładnie nie są wliczane w koszt rachunku dzięki UE. Pozdrawiam i dziękuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...