Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dobrze, że nie imieniem jakiegoś solidarucha lub pisiura.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wkrótce do ofiar walk we wrześniu 39 dołączą ofiary głupoty urzędniczej w Lublinie i nie zrobienie świateł od razu z inwestycją na skrzyżowaniu 2 2-pasmowych ulic Zelwerowicza i Bohaterów Września.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin i Polska w ruinie normalnie. Ludzie chcecie dalszego rozwwoju naszego regionu nie dopuszczajcie do władzy tego pisu, tak dobrze wszystko się rozbudowuje i rozwija , nie cofajcie naszego regionu. Głosujcie na tych co temu się przyczynili np. Karpiński z PO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnie by było upamiętnić w Lublinie gen. Stanisława Sosabowskiego, człowieka honoru i czynu, wielkiego patriotę i wspaniałego dowódzcę. Przydałaby się jakaś główna ulica nazwana jego imieniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nazwa jest ważna ale dla mnie ważniejsze jest, że jest obwodnica, która sama się nie zrobiła.  
  #takbyło Panie Włodku "Penis z Polską Wschodnią" 25-go będę o Panu pamiętał przy urnie. Doskonale pamiętam Pańskie zasługi dla Lubelszczyzny. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
#takbyło Panie Włodku "Penis z Polską Wschodnią" 25-go będę o Panu pamiętał przy urnie. Doskonale pamiętam Pańskie zasługi dla Lubelszczyzny. 
Do 25 poczytaj co Pan Włodek powiedział i spróbuj jeszcze raz podejść do tematu. Bo przypominam, że to nie było Jego zdanie na ten temat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do 25 poczytaj co Pan Włodek powiedział i spróbuj jeszcze raz podejść do tematu. Bo przypominam, że to nie było Jego zdanie na ten temat.
  Jego nie jego nie wiem. Ogladam TV i widzę, że kłamiesz. Elegancki spocik PSL-u własnie obejrzałem. Pokazane czarne na białym, że to oni zbudowali lotnisko, Lufthanse nawet tam sprowadzili, drogi ekspresowe jak się patrzy, chłop wesoły lata za babą, ogólnie cud miód malina. A potem patrzę, że to samo ty wklejasz i mi wmawiasz, że to Włodek zbudował. To kto kłamie Adamie? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...