Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Domek Saski po pizzerii Piccolo

Utworzony przez ppyc, 9 kwietnia 2009 r. o 10:16 Powrót do artykułu
i dobrze, że nie ma już tej pizzerii, bo była obleśna i pizza była w niej niedobra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cukiernia ze świeżym pieczywem i bułkami (jak na zdjęciu), produkt typowo lubelski, brawo. To prawdziwa cukiernia . Mało mamy sklepów z pieczywem w centrum. Redaktor piszący ten artykuł sponsorowany nie widział chyba cukierni w życiu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faktycznie pan redaktor chyba troszkę niedoinformowany jest. Ten salonik piekarsko-cukierniczy wygląda naprawdę fajnie, a i pieczywo z LSS-u smakuje mi najbardziej. Duży asortyment, jest z czego wybierać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W drugiej połowie lat 90-tych studiowałem w Lublinie. Pamiętam, jak przemierzając trasę pomiędzy Niecałą a KUL-em, przechodząc w pobliżu Piccolo nierzadko czułem dziwny zapach - raczej mało przyjemny (podobnie zresztą było w pobliżu baru "Smaczek"...)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo szkoda.Znowy jakis pan prezes wzial kase.To byl jeden z charakterystycznych lokali Lublina.Pozostana tylko wspomnienia.Pizza byla super.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo mi szkoda, że zamknięto Piccolo. Pizza była tam przepyszna, wypiekana w starych pięknych piecach, których teraz tam nie ma. Ale prawie nikt w dzisiejszych czasach nie docenia takich rzeczy. Przytulny, nieco mroczny klimat ustąpił miejsca nowoczesności w złym tego słowa znaczeniu, strasznie jasny wystrój, wygląda to jak sklep. Ludzie nie wiedzą, co dobre.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TAK pizzeria miała swój urok,smak niezapomniany ! dzisiaj...taki,dziwny troszkę, kupując dzisiaj ciastko wz-kę dopytywałam się czy jest prawdziwa bita śmietana czy syntetyczna,dwie panie obsługujące wręcz z oburzeniem zapewniały,że u nich tylko prawdziwa śmietana....szkoda ,że mam troszkę daleko,poczęstowałabym te panie tymi wuzetkami z ,,prawdziwą śmietaną'' !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...