Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czyli kolejny sposob na zdarcie pieniedzy z obywatela i kolejna biurokracja. Czy jeszcze ktos jest na tyle glupi, zeby udawac, ze PiS sie rozni od PO? Ta sama choroba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drożdżówka będzie zdrowa. :) Sprawdzian zlikwidowali. Sześciolatki uwolnione. Kiedy gimnazja zlikwidują? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak tak można zniweczyć sztandarową reformę PO?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawy jestem kto z pociotków rządzących wynalazł ten przepis, opatentował i załatwił wdrożenie. Koto się obłowi tą wyłącznością?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli kolejny sposob na zdarcie pieniedzy z obywatela i kolejna biurokracja. Czy jeszcze ktos jest na tyle glupi, zeby udawac, ze PiS sie rozni od PO? Ta sama choroba.
Potwierdzam: jak urzędasy i biurwy się za coś biorą to będzie drożej albo całkiem spi..dolą... Radziwiłłowka" będzie dwa razy droższa od zwykłej drożdżówki... W ramach protestu zabronię dzieciom kupować... kupię im z rana zwykłe lub zrobię kanapki.. Pasożyty u władzy "udowadniają" że są "niezbędni" dla społeczeństwa... dbają o nasze zdrowi i życie... bo przecież zwykła drożdzówka jest zabójcza... nie wiem jak mi się udało i wielu milionom polaków jeść przez cały okres szkolny drożdżówki i nadal je czasami jem i żyję... mam cholerne szczęście... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i co matołki z PO PSL nie było kaski dla Polskich Maluchów ??????? Kasa dla Polskich dzieci musi być !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! brawo PIS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potwierdzam: jak urzędasy i biurwy się za coś biorą to będzie drożej albo całkiem spi..dolą... Radziwiłłowka" będzie dwa razy droższa od zwykłej drożdżówki... W ramach protestu zabronię dzieciom kupować... kupię im z rana zwykłe lub zrobię kanapki.. Pasożyty u władzy "udowadniają" że są "niezbędni" dla społeczeństwa... dbają o nasze zdrowi i życie... bo przecież zwykła drożdzówka jest zabójcza... nie wiem jak mi się udało i wielu milionom polaków jeść przez cały okres szkolny drożdżówki i nadal je czasami jem i żyję... mam cholerne szczęście... 
fajnie chłopaki żeście się dogadali.Niech żyje sojusz ............. . No, wy już wiecie najlepiej  jaki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja babcia dałaby wam przepis na pyszne bułeczki za darmo. Poprzednie łobuzy śpiewały "Jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie normalnie..." i doprowadzili do rozkładu państwa, a ci naprawiają sytuację przepisem na drożdżówkę. Kochani Młodzi, w was tylko nadzieja. Pod warunkiem, że zamienicie eleganckie rurki na energiczne działanie. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odnoszę wrażenie, że te przepisy już są pomijane przez niektóre punkty w szkołach. Np. w szkole podstawowej na Czechowie dzieci mogą kupić "pyszne" drinki, a następnie chodząc po szkole udając ze piją alkohol... i zastanawiam się kiedy wreszcie dyrekcja zrobi z tym porządek...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niby 25 lat demokracji, niby XXI wiek, niby cywilizacja a nie mogę zdecydować co będzie jadło moje dziecko :( Wydawało mi się że jak dam dziecku 5zł do szkoły to kupi sobie drożdżówkę czy coś tam, a jak nie dam i zrobie mu kanapkę to zje kanapkę i nie kupi jakiejś głupoty. Ale na szczęście mogę wyłączyć myślenie bo myśleniem o moim dziecku zajmie się państwo które przecież lepiej zna moje dziecko i jak się okazuje lepiej robi drożdżówki od lokalnego piekarza który wyrabia pieczywo już w 6 pokoleniu. Dziękuje za wspaniałomyślne państwo, czekam z utęsknieniem na przepisy regulujące w co mam się jutro ubrać do pracy bo za ch****ę nie wiem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...