Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

DSK w Lublinie: Nowe telefony do rejestracji

Utworzony przez aga, 9 września 2011 r. o 15:50 Powrót do artykułu
dobre ciekawe po co zmienili numer telefonu jak te krowy wcale nie odbierajo tam sie wcale dodzwonic nie mozna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe po co im nowe numery telefonow jak te zakichane damy w rejestracji starych wcale nie odbieraly a najlepiej bylo im zalozyc takie co by za nich odpowiadaly i automatyczne rejstrowaly tam wcale nie da sie dodzwonic bo wiecznie sluchawki majo poodkladane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie są przemiłe aż słabo się robi albo nie odbierają bądź rzucają słuchawką a zadzwonić pod 1 nr istnie niemożliwe brak słów.Powinni zrobić rotacje na rejestracji i to koniecznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma szans żeby się dodzwonić , próbowałam już nie jeden raz nie wiem po co one tam siedzą jak ciężko im odebrać, raz gdy pojechałam osobiście zapisać syna to ''zjechałam'' jedną panią za nie odbieranie telefonów ale ona się wykręciła tłumacząc zawsze odbierają - kłamać to one umieją nieźle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie czy ktoś odbiera telefon w rejestracji pulmonologicznej....  ????????????   to jest tragedia w żaden sposób nie da sie dodzwonic....  czy ktoś  w końcu weżmie sie za to to jest paranoja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzwinie juz1,5 godziny non stop siedząc na tel nikt nieodbiera ktoś tam wogule jest  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj cały dzień próbowam się dodzwonić ale w słuchawce słychać tylko: abonent jest nieosiągalny?bez wzgl. na godzinę i numer telefonu, nikt nie odbiera. Spróbowałam rejestracji internetowej ale obawiam się, że będzie to samo - bez efektu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie polecam tego szpitala
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na rejestrację telefoniczną nie ma co liczyć, rok temu też był z tym problem. W tym roku próbowałam już dwa razy rejestracji przez internet, ale też bez rezultatów. Oni nie rozumieją, że nie każdy ma możliwość jeździć dwa razy - raz by się zapisać, a drugi na wizytę! Paranoja!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic się nie zmieniło... Tam nigdy nikt nie odbiera telefonów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...