Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Gdyby nie weszło na główną wykopu nikt by o tym nie wiedział. Więc trochę pokory.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Urząd pracy powinien być przyjazny dla bezrobotnych, a nie dla dokumentów. I ten antypatyczny, brzydki pa.....on powinien już dawno podać się do dymisji, bo kompetencji posiada tyle samo, ile urody.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o co chodzi z tą Kempą bo nie mam pojecia??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powinni zmienic dyrektora i zatrudnic wiecej osob !~!!!a nie wszystko po znajomosci , jest tylu studentow po doradztwie zawodowym i nie maja pracy , a obsluguja Panie ktore nie maja zielonego pojecia o tym , i ten system jest komunistyczny ,, ,tak samo udzielanie informacji o zasilkach itd. komuna i tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to czas na reorganizacje i bardziej czysty podział kompetencji !!! : http://www.prezydentlublina.com/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na początku października byłem w naszym UP zapisać się na kurs obsługi wózków widłowych. Pani przyjęła moje zgłoszenie i powiedziała, że tego właśnie dnia odbędzie rekrutacja o wynikach której zostanę poinformowany listem poleconym w następnym tygodniu. Mija już trzeci tydzień a żadnej odpowiedzi jak nie było tak nie ma. Idę dziś znów do UP, ciekawe jaką mi pani da odpowiedź...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na litość Boską!Przynajmniej Wy dziennikarze wykażcie odrobinkę inteligencji i piszcie"Urząd Obsługujący Bezrobotnych".Jaki to urząd pracy???Postsolidaruchowe oszołomstwo tak to nazwało, gdyż próbuje być marną podróbką inteligencji.Jednak to zawsze będzie tylko wazeliniarska podróbka!!!!!!!!!!!!!!!!Czasy się zmienią , wówczas miło będzie usłyszeć,że piórem walczyliście z kołtuństwem, a nie byliście jego tubą!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dyrektor MUP: Pracownicy nie zawsze mogą sobie poradzić z trudnym klientem. Według słów Pani dyrektor każdy interesant jest trudny skoro trzeba poświecić mu tyle czasu, a może jednak zatrudnia Pani niekompetentną kadrę do obsługi petentów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To naprawdę żałosne żeby ludzi potrzebujących pomocy i wsparcia nazywać trudnymi klientami. Życzę pani dyrektor żeby kiedyś została bez pieniędzy do życia i musiała stać w urzędzie przez przynajmniej kilka dni żeby się zarejestrować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
urzednicy sami sa sobie winni.przez 6 lat bylam bezrobotna i nie otrzymalam ,ani jednej oferty pracy z urzedu.po tym okresie bezrobocia sama znalazlam prace i pracuje do dzis.zaden urzednik nie poinformowal mnie ,ze z tego tytulu naleza mi sie pieniadze ,ze sama znalazlam zatrudnienie ,bo poco.a przeciez po tak dlugim okresie nie mialam nawet za co dojechac do pracy nie wspomne o sniadaniu.chodzilam caly miesiac na piechote i w czasie kiedy inni pracownicy jedli sniadanie przelykalam sline .i co powinnam im podziekowac za to ,ze tyle lat nie wykazali jakiegokolwiek zainteresowania moja osoba.co ich to obchodzi jak nie bierzesz zasilku to maja cie gdzies .tylko jak musza wyplacac swiadczenia to wynajduja takie oferty ,ktore dla wielu osob sa nie do przyjecia ,a robia to poto ,zeby zabrac zasilek bo czym wiecej zabiora tym maja za to wieksze premie i nagrody .i to jest ich filozofia.dotyczy to rowniez mopr .pomimo,ze sa decyzje podjete pieniedzy ludziom nie wysylaja i tym samym wprowadzaja nerwowa atmosfere ,a pozniej sie dziwia ze ludziom puszczaja nerwy.trudno sie dziwic tam nie chodza ludzie majetni tylko ci najbiedniejsi ,ktorym trzeba pomoc i ta pomoc jest zagwarantowana przez panstwo,a urzednicy maja to daleko gdzies ,bo oni maja na utrzymanie rodzin ,a duza czesc spoleczenstwa nie .wiec troszke pokory ,a napewno wszystkim bedzie latwiej .obie te instytucje maja w swim statucie pomoc i opieke nad najslabszymi ,a nie upokarzanie tych i tak biednych ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O to chodzi że zawsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może się zajmiecie Urzędem Pracy w Świdniku. Panuje tam chamstwo i brak tolerancji. Pracownicy się wywyższają. Urząd niby otwarty od 7:30, ale przyjmują od 8. Więcej tam plot niż pracy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wysoką jakość naszych prac budowlanych osiągamy dzięki zaangażowaniu doświadczonych fachowców naszej firmy, a także stosując nowoczesne systemy i atestowane materiały budowlane. ***roslandomdesign.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...