Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dzisiaj otwarcie gastrobaru Heban. Wcześniej był tu sklep meblowy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 marca 2017 r. o 10:54 Powrót do artykułu
"sezonowa wołowina" :)))))) Brawo pismaki! Brawo korekta!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sezonowana a nie sezonowa! Brawo "czytelnicy"! Brawo czytanie ze zrozumieniem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko parkingu podziemnego pod Placem Litewskim jest brak. Nieprzemyslane decyzje zniszczyły Śródmieście. Wkrótce będzie to miejska pustynia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W jakim to mieście ?!? Bo ja na zachodzie Polski mieszkam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GastroBar "Heban", czyli Szacun Na Wyżerni :)))) Widzę, że w lokalu dominuje stylistyka z lat 60 i 70 XX wieku czyli PRL, ale tak naprawdę to jest wyobrażenie współczesne o wystroju wnętrz z czasów PRL, bo nikt tak wtedy nie urządzał mieszkań, były te sprzęty, ale w mieszkaniu to wszystko żyje, widać , że tam ktoś mieszka ...a tutaj to wygląda jak wystawka z odnowionymi meblami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Pani/Panie "redaktorze" za poprawienie "sezonowej" na "sezonowaną". Tylko dobrze byłoby przyznać się do błędu i przeprosić a nie iść w zaparte i zrzucać winę na czytelników. Kłamstwo ma krótkie nóżki. Wstyd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamietam ten sklep jako meblowy, tylko..... mebli w nim prawie nigdy nie bylo. Chcialem tam kupic wersalke, [koniec lat 70-tych], na moje zapytania znudzone Panie raczyly odpowiadac " Nie ma i nie bedzie" Cos tam mozna bylo dostac na przydzialy i talony dla mlodych malzenstw.Bylo to wtedy kiedy przemysl byl nasz, Polski, panstwowy wszyscy mieli prace [ za 20-30$ miesiecznie]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ostatnio znalazłem fajny sklep ******uszczelki-market.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że kucharze nie mają okryć na głowach. No jakoś nie bardzo lubię jeść włosy..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mnie dania nie zachecaja, bardzo przasnie, w PRl sie takie sniadania jadlo? moze lunche i obiady za 10-15 zl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...