Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A może prostsze wytłumaczenie jest bliższe prawdy, tzn. Echo po prostu sprawdza w memorandum PKS co może powstać na Podzamczu tak, aby wiedzieć, czy inwestycja ta byłaby konkurencją dla ich centrum handlowego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A CZY BĘDZIE TAM MIEJSCE DLA HANDLAŻY PAPIEROSAMI Z RUSKIEJ I Z POD NOWEJ? TYLKO ŻE BEZPŁATNIE BO LUBELSKA POLICJA ZA DARMO BIERZE U NICH FAJKI A TO POWODUJE STRATY!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wojtas napisał:
A CZY BĘDZIE TAM MIEJSCE DLA HANDLAŻY PAPIEROSAMI Z RUSKIEJ I Z POD NOWEJ? TYLKO ŻE BEZPŁATNIE BO LUBELSKA POLICJA ZA DARMO BIERZE U NICH FAJKI A TO POWODUJE STRATY!
Oni nie biorą od nich nic bo się ich boją! WSTYD MI ZA LUBELSKĄ POLICJĘ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz, do 1 czerwca mają czas na przygotowanie swoich propozycji na dworzec i jego okolice - opublikowane 22.05. w 8 dni to dobrego wypracowania się nie napisze, a co tu mwić o takim projekcie... moze chodzi o to, żeby ogłosić, że firmy nie wywiązały się i zlecić projekt po prostu wybrańcom? jeśłi nie wiadomo, o co chodzi, to chodzi o szmalec. i tu bym sie dopatrywał głębszego dna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dworzec autobusowy i busowy powinien byc przy dworcuPKP. Oddano nowy dworzec w Doniecku na Ukrainie. Tak powinno wygladac centrum komunikacyjne w Lublinie. Podobno jestesmy w UE.A otoczenie i organizacja transportu w naszym miescie poniżej krytyki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Echo niedługo cały Lublin zagarnie w zamian pozostawiając kolejne galerie handlowe. Czy tak małe miasto faktycznie potrzebuje tego typu obiektów???????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zasadniczo pomysł PKS jest dobry. Trzeba tylko właściwie zapisać w umowie konieczność zachowania w tym miejscu funkcji dworca przesiadkowego. Nie widzę tam natomiast dużego centrum handlowego, niedaleko przecież powstać ma Galeria Zamek. Dobrym pomysłem byłyby natomiast nowoczesne biurowce NAD budynkiem dworca przesiadkowego. Najważniejsze to uporządkować ten teren i wykurzyć wszelkich drobnych cwaniaczków, bo teraz wygląd tego miejsca to syf, kiła i mogiła oraz szok wszystkich pasażerów, którzy pierwszy raz przyjeżdżają do Lublina. Ja osobiście brzydszy dworzec PKS w mieście tej wielkości widziałem chyba tylko w Katowicach. Natomiast również trafionym pomysłem jest przeniesienie dworca PKS w okolice dworca PKP. I tam też powstać mogłaby duża galeria handlowa integrująca funkcje dworcowe z funkcjami komercyjnymi. Galeria handlowa dobrze wpływa na funkcjonowanie dworca - całodobowa ochrona sprawia, że wszelkie pijaczki czy narkomani z okolic dworca są po prostu wyrzucani, dworzec nie jest niszczony a pasażerowie czują się bezpieczni. A przed podróżą mogą zrobić zakupy. Wzorem powinna być organizacja dworców PKS i PKP w Krakowie razem z Galerią Krakowską.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janusz napisał:
Zasadniczo pomysł PKS jest dobry. Trzeba tylko właściwie zapisać w umowie konieczność zachowania w tym miejscu funkcji dworca przesiadkowego. Nie widzę tam natomiast dużego centrum handlowego, niedaleko przecież powstać ma Galeria Zamek. Dobrym pomysłem byłyby natomiast nowoczesne biurowce NAD budynkiem dworca przesiadkowego. Najważniejsze to uporządkować ten teren i wykurzyć wszelkich drobnych cwaniaczków, bo teraz wygląd tego miejsca to syf, kiła i mogiła oraz szok wszystkich pasażerów, którzy pierwszy raz przyjeżdżają do Lublina. Ja osobiście brzydszy dworzec PKS w mieście tej wielkości widziałem chyba tylko w Katowicach. Natomiast również trafionym pomysłem jest przeniesienie dworca PKS w okolice dworca PKP. I tam też powstać mogłaby duża galeria handlowa integrująca funkcje dworcowe z funkcjami komercyjnymi. Galeria handlowa dobrze wpływa na funkcjonowanie dworca - całodobowa ochrona sprawia, że wszelkie pijaczki czy narkomani z okolic dworca są po prostu wyrzucani, dworzec nie jest niszczony a pasażerowie czują się bezpieczni. A przed podróżą mogą zrobić zakupy. Wzorem powinna być organizacja dworców PKS i PKP w Krakowie razem z Galerią Krakowską.
To jedyne rozsadne wyjscie, które moze finansowac inwestor, nawet bez udziału miasta.To połączenie funkcji handlowej, transportowej i hotelowej. Przy dworcu PKP ponadto duzy parking dla pazsażerów kolei i klientów centrum handlowego.Tylko że nikt nie chce przyjąc takie koncepcji. Lepiej narzekac na brak pieniedzy i kryzys.I ma sie swięty spokój.Natomiast Lublin zastyga w marazmie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...