Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ale dziadowanie ! " Odblokuj ten artykuł za jedyne 20 groszy ". Żenada !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabawa w hipnozę czyli egzorcyzmy. Nie tylko czarni się w to bawią. Jeździ taki jeden czarny dosłownie i w przenośni po Polsce ze swoim objazdowym jarmarkiem hipnotycznym. Ja jestem przeciwnikiem wpuszczania czarnych z Afryki do Polski. Niech siedzą u siebie i nie zaśmiecają naszego pięknego kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już nawet dziennik wschodni chce zarabiać na artykułach, żenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a na czym ma zarabiać, jak nie na artykułach, przecież to gazeta. Jak piekarnia piecze bułki, to nie rozdaje ich za darmo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oni posiadają swoje gazety, na tym niech zarabiają a nie na artykułach w internecie! A jeśli chcą aby każdy artykuł był blokowany, to ta strona już dla mnie nie ma sensu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za debilna rodzinka... niestety zdążyli się rozmnożyć... tylko sterylizacja może zapobiec dalszemu rozprzestrzenianiu się tych wadliwych, zidiociałych genów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Średniowiecze!!! :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Płacić za treści w internecie? Równia pochyła do zmniejszenia liczby czytelników... bawce się dalej w opłaty...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...