Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Elizówka: Ta dziura przerosła drogowców (wideo)

Utworzony przez Mieszkaniec, 3 marca 2014 r. o 19:58 Powrót do artykułu
Jeździć wolniej i tyle.  Jak masz złom powiązany na sznurki to zostaw w domu.   Ja tą trasę pokonuje 6-10 razy dziennie i  nie ma problemu.    Jest budowa i tak musi być.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aby w mieście wojewódzkim, czy w jego okolicach drogi były jak szwajcarski ser. W Lublinie jestem tymczasowo, łzy same napływają do oczu na sam dzwięk zawieszenia, które przeżywa mękę. Ktoś kiedyś powiedział, że "do Lublina tylko czołgiem", miał rację.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobra dziura dzięki której mistrzowie kierownicy jeżdzą spokojnie lub urywają koła :lol:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:D :D :D :D śmiem twierdzić że dzieki tej dziurze wypadki w tym miejscu przestaly miec miejsce. Kierowcy widzac tą wyrwe odrazu zwalniają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja rozumiem, że trzeba jeździć wolniej po prostu itp., no ale bez przesady. Ta dziura jest tak beznadziejna, że nawet jak się jedzie 10km/h to szkoda zawieszenia, a ominąć ją to nie taka łatwa sprawa, szczególnie jak jedzie się od strony lubartowa. A szanowna firma Dragados to może niech się nie tłumaczy że będą jak najszybciej otwierać nową drogę, bo ta dziura tam jest już bardzo długo i tłumaczenia, że "jest uparta" średnio mnie interesują- psuje się po tygodniu, to co tydzień trzeba poprawić!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak nie mogą załatać masą asfaltową to powinni położyć betony to by się o wiele lepiej sprawdziło niż to łatanie. tacy wielcy inżynierowie a z dziurą sobie nie mogą poradzić tytuł inż to chyba za kradzione dolary kupili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda bardzo - widziałem jak wygląda łatanie tej dziury - jeden pan z taczki wylewał emulsję, drugi grabkami ja rozprowadzał. Ot XXI wiek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zacznijmy od tego, że nikt o zdrowych zmysłach nie powinien dopuścić do takiej sytuacji, że pod wiaduktem, w ciemnościach, na ostrym zakręcie, pomiędzy betonowymi barierkami jest taki uskok. A właściwie był, bo teraz tak się nawierzchnia posypała, że jest w drugą stronę, czyli dziura.   Projektant zaprojektował, nadzór dopuścił taką organizację tymczasową, wykonawca wykonał, inspektor zatwierdził i nikt nie pomyślał jakie to niebezpieczne. Od poczatku to pachniało prowizorką. Igra się z ludzkim życiem, a potem sensacja w gazetach jak mogło dojść do takiej tragedii. A właśnie tak, kazdy olewa i jakos to będzie. Kontrakt za 300-400 mln.   Hiszpanska prowizorka trafiła na polską bylejakość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmm ja jak przejzdzam tamtety to jade pod wiaduktem  POD WIADUKTEM więc czemu ten nie douczony pismak pisze NA JEDNYM Z WIADUKTÓW  to jest ogromna różnica 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie bardzo dobrzeże jest ta dziura. Bo już dawno mówili ludzie, żeby przed samym wiaduktem wylać tzw. progi zwalniające. Sporo ludzi się rozbiło pod tym wiaduktem np. czerwony bus Citroen, srebry cc700, dużo tego było. Teraz od czasu gdy ta dziura jest to zmniejszyła się ilośc kolizji całe szczęście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie bardzo dobrzeże jest ta dziura. Bo już dawno mówili ludzie, żeby przed samym wiaduktem wylać tzw. progi zwalniające. Sporo ludzi się rozbiło pod tym wiaduktem np. czerwony bus Citroen, srebry cc700, dużo tego było. Teraz od czasu gdy ta dziura jest to zmniejszyła się ilośc kolizji całe szczęście.
  ... aż do momentu, gdy się ktoś w nocy wpakuje w betonową bariere i zabije. Do mnie akurat nie trafiają wytłumaczenia, że jest to teren budowy i tak musi być. Wiadomo, że z powodu robót są utrudnienia zawsze, ale to nie znaczy, że ma być burdel i wszędzie czyhające niebezpieczeństwa. To samo się tyczy tej "barierki" pozbijanej z dech na wysokości stacji paliw Orlen. Taki "płotek" to sobie może działkowicz na rabacie postawić, żeby mu ludzie nie deptali, a nie na wielomilionowym kontrakcie jako zabezpieczenie kilkumetrowej skarpy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ooo i Ferrari na lubelskich blachach, zatem prezydent Żuk może w końcu powiedzieć, że stopa życiowa lublinian wzrosła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oby do piątku była już uruchomioa nowa trasa - zawsze jak tamtędy jadę to mam obawe, że zostanę w tej dziurze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypadków może mniej, ale uszkodzone są samochody kierowców pokonująych tę trasę po raz pierwszy, a i stłuczki się zdarzają.    
:D :D :D :D śmiem twierdzić że dzieki tej dziurze wypadki w tym miejscu przestaly miec miejsce. Kierowcy widzac tą wyrwe odrazu zwalniają.
   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto ma w lbn takie ferrari?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja ulubiona dziura .Zawsze o niej pamiętam i od tej dziury już blisko na Elizówke .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...