Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

ESK 2016: Co znajdzie się w aplikacji?

Utworzony przez LESZCZ, 27 marca 2011 r. o 18:28 Powrót do artykułu
WIADOMO, ŻE WYGRA GDAŃSK LUB WROCŁAW. NIE MA CO BYĆ TAK TAJEMNICZY RATUSZ. PO 22 LATACH PSEUDOKULTURY NIE MAM NIC DO POKAZANIA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Orędownikom i tym co mają robotę przy temacie Lublin ESK,trzeba przypomnieć wspaniały materiał zrealizowany przez OTVP Lublin w 1999r i już kilkakrotnie emitowany,materiał biograficzny o Edwardzie Stachurze,który tu w Lublinie żył,studiował i "przeklinał" to miasto,twierdził,że normalnego człowieka tutaj mogą spotkać tylko złe rzeczy,ludzie są nie życzliwi,warunki do życia i egzystencji beznadziejne.Już taki niedaleki Annopol,prowincjonalny,miał więcej uroku i są tam wspaniali bezinteresowni mieszkańcy. NIC SIĘ TUTAJ OD CZASÓW STACHURY NIE ZMIENIŁO I WCALE SIĘ NIE DZIWIĘ MŁODYM LUDZIOM,KTÓRZY CHCĄ STĄD WYJEŻDŻAĆ JAK NAJDALEJ I ORGANIZOWAĆ SOBIE SWOJE ŻYCIE ,WSZĘDZIE BYLE NIE TU W TYM BEZNADZIEJNYM LUBLINIE. Lublin ESK - no chyba Was już całkiem pogięło,chyba,że Wam kazali za pieniądze pleść takie głupoty.A gdzie Wasza ucziwość i poczucie wstydu???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piston - ja za to znam wielu ludzi, którzy wybrali to miasto jako miejsce do zycia, z własnej i nieprzymuszonej woli. Znam takich, którzy odrzucili możliwośc wyjazdu gdzie indziej, i zarabiania dobrej kasy. Te osoby mówią, ze dobrze im w Lublinie, ze to piękne miejsce do zycia. I ja tak uważam. Stachure cenie jako poetę, ale wybacz - mam inne autorytety. Lublin to wspaniałe miasto, pełne uroku, z ciekawą historią i kulturą. Natomiast Twój post to kolejny przykład swoistej histerii, która opanowała niektórych. Zlituj się człowieku. Jeżeli w Lublinie jest źle, to własnie przez takich jak Ty i Tobie podobnych. Bo z takim nastawieniem nie da sie zrobic nic dobrego. Trzymam kciuki za nasze miasto.
Ostatnio edytowany 27 marca 2011 r. o 18:46
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
folkatka napisał:
Piston - ja za to znam wielu ludzi, którzy wybrali to miasto jako miejsce do zycia, z własnej i nieprzymuszonej woli. Znam takich, którzy odrzucili możliwośc wyjazdu gdzie indziej, i zarabiania dobrej kasy. Te osoby mówią, ze dobrze im w Lublinie, ze to piękne miejsce do zycia. I ja tak uważam. Stachure cenie jako poetę, ale wybacz - mam inne autorytety. Lublin to wspaniałe miasto, pełne uroku, z ciekawą historią i kulturą. Natomiast Twój post to kolejny przykład swoistej histerii, która opanowała niektórych. Zlituj się człowieku. Jeżeli w Lublinie jest źle, to własnie przez takich jak Ty i Tobie podobnych. Bo z takim nastawieniem nie da sie zrobic nic dobrego. Trzymam kciuki za nasze miasto.
Zgodze sie z przedmowca, poza tym reprezentowac jednakze "jakis" poziom musimy skoro pokonalismy m.in. Poznan, ktory moim zdaniem byl jednym z mocniejszych rywali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja myśle, że reprezentujemy poziom całkiem przyzwoity. Po za tym nad nasza aplikacją pracują kompetentni ludzie. Mam bardzo dużo zaufania do Czyżewskiego, Fenton, Klaicia i całej reszty osób w to zaangażowanych. Tylko że pewnej kategorii osób sie tego nie wytłumaczy. One beda dalej pluć na Lublin, w imię samego, pustego rytuału.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No jeżeli chodzi o Lublin to w sensie kultury jesteśmy na dobrym poziomie !!! A niech wygra Lublin i inne miasta które są dobrze rozwinięte powinny odstąpić miejsca -mowa o Warszawie ,Wrocławiu i Gdańsku ponieważ to miano nie jest im potrzebne bo można powiedzieć że te miasta mają wszystko aż po EURO 2012 ,powinny ustąpić miejsca mniej rozwiniętym miastom i dać im szanse na rozwój ,według mnie dobrze że Lublin wystartował w tym konkursie ponieważ ma dużo atutów np. został oznaczony przez UNESCO aż 3 Znakami Dziedzictwa Europejskiego na skalę światową ,no i jeszcze Gdańsk 1 Znak ,Kraków 1 i Gniezno 1 .Nawet nasz kochana stolyca nie ma takiego wyróżnienia ,więc jednak ,,ludzie z zachodu,, się nami zainteresowali xD WYGRA LUBLIN !!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I to jest wlaśnie szansa dla Lublina - uzyskanie tytułu ESK moze byc dla nas prawdziwym impulsem do rozwoju, daleko wiekszym niz w miastach konkurencyjnych. Po za tym Lublin stawia na współprace kulturalna ze Lwowem, a to nie może sie nie podobać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
folkatka napisał:
I to jest wlaśnie szansa dla Lublina - uzyskanie tytułu ESK moze byc dla nas prawdziwym impulsem do rozwoju, daleko wiekszym niz w miastach konkurencyjnych. Po za tym Lublin stawia na współprace kulturalna ze Lwowem, a to nie może sie nie podobać.
Właśnie nasze miasto jest otwarte na wschód. Ludzie mają już dość przereklamowanego zachodu. ESK musi być nasze. Znaczy Lublina:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...