Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ewakuacja Leroy Merlin w Lublinie i całym kraju

Utworzony przez n m, 14 sierpnia 2009 r. o 23:44 Powrót do artykułu
Akcja była przeprowadzona okropnie i bezmyślnie-nasze służby nie maja pojęcia jak to robić.Wjeżdzałem do Olimpu na trzecie pietro oczywiście wszyscy pracownicy LM stali przy barierce na parkingu ale pomyślałem ze jakaś akcja promocyjna czy cos a sam wjechałem sobie mimo iż przy budynku stała juz policja,karetka,straż pożarna i pogotowie gazowe.Nikt mnie nie zatrzymywał wjechałem do Olimpu i gdyby nie jakis facet gadajacy przez megafon pewnie poszedłbym do swojego zoologicznego ale państwo juz zamkneli ,,z powodów technicznych zapraszajac w niedziele,,.A co by było gdyby ta bomba rzeczywiscie była????????Wylecielibysmy wsyscy w powietrze i tyle.Akcja karygodnie przeprowadzona,mogliśmy wejśc przez nikogo nie zaczepiani i dojechać spokojnie na miejsce,co sie dzieje w tym kraju ?Jakie wieści z innych miast,czy tam dbaja innaczej o klienta???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spoko spoko (...) super fachowiec i jeden z właścicieli agencji ochrony uratowałby wszystkich. To jest prawdziwy specjalista. Podobno nawet jego wąsy wyposażone są w różnorakie czujniki wykrywające zagrożenie.
Ostatnio edytowany 15 sierpnia 2009 r. o 10:21
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
n m napisał:
Akcja była przeprowadzona okropnie i bezmyślnie-nasze służby nie maja pojęcia jak to robić.Wjeżdzałem do Olimpu na trzecie pietro oczywiście wszyscy pracownicy LM stali przy barierce na parkingu ale pomyślałem ze jakaś akcja promocyjna czy cos a sam wjechałem sobie mimo iż przy budynku stała juz policja,karetka,straż pożarna i pogotowie gazowe.Nikt mnie nie zatrzymywał wjechałem do Olimpu i gdyby nie jakis facet gadajacy przez megafon pewnie poszedłbym do swojego zoologicznego ale państwo juz zamkneli ,,z powodów technicznych zapraszajac w niedziele,,.A co by było gdyby ta bomba rzeczywiscie była????????Wylecielibysmy wsyscy w powietrze i tyle.Akcja karygodnie przeprowadzona,mogliśmy wejśc przez nikogo nie zaczepiani i dojechać spokojnie na miejsce,co sie dzieje w tym kraju ?Jakie wieści z innych miast,czy tam dbaja innaczej o klienta???
Co ty bredzisz? Było jasno powiedziane przez megafon. Każdy zrozumiał. Ewakowałam siebie i ekipę z salonu raptem w 3 minuty. Ponadto ochrona wręcz naciskała na nas aby opuszczać Olimp. Klienci również po ruchomych schodach poruszali się sprawnie. Gdzie ty wjeżdzałeś? Może miałeś słuchawki na uszach? Albo jesteś tak zadufany i nie słuchasz komunikatów z zewnatrz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fi napisał:
Spoko spoko (...) super fachowiec i jeden z właścicieli agencji ochrony uratowałby wszystkich. To jest prawdziwy specjalista. Podobno nawet jego wąsy wyposażone są w różnorakie czujniki wykrywające zagrożenie.
Trochę szacunku!
Ostatnio edytowany 15 sierpnia 2009 r. o 10:21
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
napisał:
Trochę szacunku!
No właśnie trochę szacunku! Czy tam było napisane kto? Bo to jeden Tadzio K. jest w Lublinie? Widzę że "koledzy" się odezwali Cenzura jak za komuny. PRECZ Z CENZURĄ!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wcale się nie dziwię, że ktoś się wkurzył na Leroy Merlin jeśli był obsługiwany przez panienkę ze stoiska z żyrandolami w Lublinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...