Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Filharmonia Lubelska: muzyka i pieniądze

Utworzony przez Szymon, 3 kwietnia 2009 r. o 10:21 Powrót do artykułu
PRETENSJONALNY KICZ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szymon napisał:
PRETENSJONALNY KICZ!
Za niepretensjonalna kase skierowana do agencji PR ktora robila kampanie wyborcza jednemu z lokalnych POlitykow. Mowia, ze to za pieniadze z UE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A była tam ruda łątka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fajna przygoda:) pięc tysięcy razy..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dfgdfgdfg napisał:
A była tam ruda łątka?
tylko szczekać pisowskie jamniki umiecie, musicie sie lepiej postarac pieski jarusia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kasa napisał:
Za niepretensjonalna kase skierowana do agencji PR ktora robila kampanie wyborcza jednemu z lokalnych POlitykow. Mowia, ze to za pieniadze z UE.
Warto najpierw sprawdzić, żeby z siebie deb***a nie zrobić. Któremu politykowi MATOLE Vena robiła kampanię? Ale rozumiem, to typowy komentarz dla frustrata. Zrób coś samemu... nie wierzysz, co? Ja też nie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Norbert napisał:
Warto najpierw sprawdzić, żeby z siebie deb***a nie zrobić. Któremu politykowi MATOLE Vena robiła kampanię? Ale rozumiem, to typowy komentarz dla frustrata. Zrób coś samemu... nie wierzysz, co? Ja też nie
Skad wiesz, ze nie robila??? No skad??? Skoro jestes tak dobrze zorientowany to napisz jaka byla przyczyna uniewaznienia przetargu na promocje regionu w czerwcu 2007 roku. Reszty ze wzgledu na do+slowne argumenty komentowac po prostu szkoda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozjebali Polskę, sprzedali co się dało, a teraz pierniczą o kapitale ludzkim. A gdzie ten kapitał ma niby robić? Na tym bezrobociu jakie jest w Polsce? Albo u prywaciarza sklepikarza zatrudniająxcego przez Urząd za 400 zeta/ m-c bo dla niego taniej? Ja już nie mam cierpliwości do tego polskiego burdelu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...