Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
pan Krzysztof Szulej to jest odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Pamiętam go jeszcze jak chodziłem do owej szkoły. Gratuluję i tak trzymać. Widać ile szkoła zyskała po ustąpieniu Pani O. Na prawdę aż miło przeczytać brawo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do szkoły uczeszczałem dawno temu-a też chciałbym nauczyć sie udzielać pierwszej pomocy. Czy jest taka możliwość-a jeśli tak, to gdzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
absolutnie zgadzam się z moim poprzednikiem; Pan Szulej to bardzo kompetentny człowiek i dobrze, że jest tu gdzie jest. ta szkoła jest zupełnie inna od kiedy zmieniła się dyrekcja. pozytywnie inna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uczeń zso4 napisał:
pan Krzysztof Szulej to jest odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Pamiętam go jeszcze jak chodziłem do owej szkoły. Gratuluję i tak trzymać. Widać ile szkoła zyskała po ustąpieniu Pani O. Na prawdę aż miło przeczytać brawo.
Wpisz w google kursy z pierwszej pomocy lublin i na pewno coś wyskoczy zresztą akcję patronowali instruktorzy jednej z firm szkolących z zakresu pierwszej pomocy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda. Pan Krzysztof to naprawdę super dyrektor ma świetny kontakt z uczniami. Szkoła zmieniła się od razu po zmianie dyrektora. Wiem co mówię - chodzę do tego ZSO juz 12 rok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
akcja fajna, dyrektora nie nam, ale pewnie też jest ok, skoro to wymyslil. Najważnijesze - ze w szkołach dzieje się coś naprawde pożytecznego, co sie moze tym dzieciakom przydac, przykład dla innych -) -) -)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie akcje są jak najbardziej potrzebne w szkołach. A tak nawiązując - to byli instruktorzy firmy Medikurs z Lublina, byłam u nich na szkoleniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...