Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Byłam pewna,że w naszym województwie mieszkają ładne dziewczyny, to co zobaczyłam to załamałam się!!!!Patrząc na te "gwiazdy" to widzę przeciętność i brak samokrtytyki!!!. Te kostiumy mogłyby być bardziej sexi,ja dostrzegłam jedną a może dwie panie w miarę nadające się na "wybieg". Widocznie te ładniejsze wyjechały z Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziewczyny faktycznie piękne,ale ich fryzury do niczego.Wyglądają jakby były doczepione na chwilę.Włosy są ozdobą każdej kobiety i mogą wyglądać jak sztuczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mogą wyglądać ja sztucznie doczepione.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pragnę nadmienić, że na modelke trzeba mieć odpowiednie wymiary oscylujące koło 90-60-90 i wzrost powyżej 170cm... uroda schodzi na dalszy plan. amen
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaaa napisał:
pragnę nadmienić, że na modelke trzeba mieć odpowiednie wymiary oscylujące koło 90-60-90 i wzrost powyżej 170cm... uroda schodzi na dalszy plan. amen
Dziewczyno jak bedziesz miała takie wymiary nigdy nie zostaniesz modelką... coś ci się modelling z wyborami miss pomylił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panienki są doskonale aseksualne Może i coś by z nich było gdyby nie te fryzury w których wyglądają jak wiejskie dziewuchy oderwane od udoju a nie jak damy Niech DW poda nazwisko fryzjera-stylisty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
boże same anorektyczki! czy jedynym keryterium jakie te dziewwczyny musiały spełniać to wystające żebra i brak piersi??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hmmm , generalnie to słabe fryzuy, makijaże i kreacje. Dziewczyny może i są spoko, ale nie zostały jakoś szczególnie wystylizowane, a szkoda, bo może byłoby na co popatrzeć ;-) pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te fryzury to porażka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo fryzjer to ten Wieczorek od ministry Muchy................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...