Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Garbów: Zderzenie trzech aut. Korki na S17 [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 1 października 2017 r. o 19:37 Powrót do artykułu
Bardzo nie ładnie to wygladalo widziałam ten wypadek bo w tym czasie jechałam do Lublina a co z poszkodowanym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie "nie ładnie" wygląda bardzo nieładnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niesamowicie żałuję, że do tej pory nie kupiłam wideorejestratora, bo jechaliśmy s17 dosłownie na 3-4 minuty przed tym wypadkiem. jadę spokojnie prawym pasem 110 na liczniku, wyprzedza mnie ciemne auto, wjeżdża spokojnie przede mnie, nagle wyprzedza moje auto i to ciemne przede mną srebrna osobówka, na bank ta sama, która spowodowała opisywany wypadek, wjeżdża na prawy pas przed ciemne auto i po hamulcach z całych sił! a ja trzecia za nimi! rany, ale trzeba było cisnąć hamulec, żeby nie wpaść na te dwa auta przede mną! ze 110 licznik w sekundę spadł na 80! adrenalina! i klakson z całych sił! ten wariat w srebrnym samochodzie nagle przyspieszył, na lewy pas i z bardzo dużą prędkością odjechał... o mały włos, a sama byłabym ofiarą wypadku z tym furiatem! gdybym miała kamerę, wszystko byłoby nagrane razem z nr rej! po kilku minutach mały korek, wypadek, 3 samochody, jeden na ukraińskich rej jechał spory czas przed nami wcześniej, udało się przejechać, choć zderzaki na drodze... po chwili gnała z lublina policja! szukajcie tego wariata! może ktoś go nagrał na kamerę samochodową??? info na ******.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za takie coś kara powinna być zaj... ebista bo tych tepych baranów jest mnustwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... a mnie udało się jakoś przejechać po tych plastikach... chyba kilka minut po...jeszcze z tej hondy wydobywała się para! Do tej pory nie mogę pojąć jak dochodzi do takich zdarzeń na tak dobrych drogach! Niestety nie znamy dnia ani godziny...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Luk przy Bidzie jest za ostry jak na 120 km/h
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Droga Czytelniczko, Jestem kierowcą Hondy opisanym w artykule.Policja uznała moją winę zdarzenia negując moje słowa o nagłym zatrzymaniu pojazdu przez srebrny pojazd.Uznali złotą zasadę winy "tego z tyłu".Mam tylko swoje zeznania i przeciw mnie świadczy kierowca Dustera który o mnie zahaczył gdy już kręciłem "bączki" po autostradzie.Z racji tempa całego zdarzenia niewiele pamiętam i dlatego zgodziłem się na mandat i uznanie mnie za sprawcę.Bardzo proszę jeśli ktoś ma nagrania lub widział podobnie całą sytuację prosze o komentarz tutaj.Podam swoje dane kontaktowe.Lub lepiej niech dostarczy je lubelskiej policji.O mało nie straciłem życia.Skończyło sie powierzchownymi ranami ręki ale poniosłem duże straty materialne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...